Reklama

Aktualności Podkarpacie

Tragiczny wypadek między Leżajskiem a Brzózą Królewską

Dodano: 02.02.2010

Tragiczny wypadek między Leżajskiem a Brzózą Królewską - Aktualności Podkarpacie
Dwie osoby zginęły, a trzy zostały ranne w zderzeniu osobowej skody z samochodem ciężarowym. Do zdarzenia doszło wieczorem na drodze między Leżajskiem a Brzózą Królewską. Droga na tym odcinku jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło około godz. 19.10. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący osobową skodą jechał od strony Leżajska. Najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem ciężarowym. Skodą podróżowało pięć osób. Dwie zginęły na miejscu, trzy pozostałe przewieziono do szpitala.

Odcinek drogi między Leżajskiem a Brzózą Królewską jest całkowicie zablokowany. Na miejscu pracują policjanci i prokurator. Funkcjonariusze kierują przejeżdżających tą drogą na wyznaczone objazdy.
 
 
 
 
Źródło: KWP Rzeszów

Tagi

Podziel się z innymi

Reklama

Wasze komentarze

Pozostalo znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Dodaj komentarz

01.01.2012 15:28:06

~zbyszek

co wy pierodlicie oni zyja widziałem jednego w knajpie

wczoraj

06.09.2010 14:11:25

~...

To już ponad pół roku, lecz nadal nie potrafię zapomnieć;(

/> Marcin:(:(

07.08.2010 14:10:44

~polly

Dawid...brakuję mi ciebie:(

Dawid...brakuję mi ciebie:(

27.06.2010 22:45:06

~aga

tyle czasu juz mineło a my ciagle myslimy [*] Dawid

tyle czasu juz mineło a my ciagle myslimy [*] Dawid

02.06.2010 18:12:17

~martyna

ten jeden chłopak ja go znałam czemu
~Alaa

/> !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

04.05.2010 16:01:41

~...

boże Dawidek ;( [*] tak bardzo tęsknimy .. ;( miałeś

dopiero 20 lat to straszne ze w ten sposób zakończyłeś swoje życie ;(
jak się o tym dowiedziałam to byłam w szoku nie wiedziałam co ze sobą zrobić ;( wielkie wyrazy współczucia dla całej rodziny ;( aa przede wszystkim dla Ciebie Basiu ;(( [*]

08.02.2010 18:51:32

~Krass

In loving memory of Dawid [*]

lecz dziś,

nie smućmy się
nie mówmy "żegnaj" lecz "do widzenia"
my też, będziemy tam
u nieba bram
gdy przyjdzie nasz czas...

wzbić się do gwiazd
tańczyć wśród chmur
umierać by znów się narodzić
będziemy tu trwać
pytamy dziś Was
dlaczego musicie odchodzić?

nad zachmurzonym niebem
wciaz szukam ptaków
powracających do gniazd
oddajmy Bogu w ręce
tę czarną wstęgę
nie chce jej Panie nikt z nas...

06.02.2010 12:29:43

~kumpel

pogrzeb dawida i marcina był piękny ok. 2 tys. ludzi

a mateusza jest dzisiaj .

06.02.2010 10:35:31

~ktoś

nie znałam ich ... a wydaje mi się że tak :(
nie

obwiniajcie nikogo za ten wypadek ! :(
widocznie tak miało być [*]

04.02.2010 18:49:16

~Ktoś

Na zawsze w Naszej Pamieci [*] ;(
Dawid K.

/> Marcin B.
Mateusz K.

04.02.2010 18:48:06

~Ktoś

A ja ciągle nie wierze..
nawet nie wiem czy

uwierze jutro na pogrzebie.. to jest po prostu nie mozliwe dla mnie, :(:(
[*]

03.02.2010 20:18:43

~ELŻBIETA

WIELKA TRAGEDIA, ŁĄCZĘ SIĘ W SMUTKU, BOŻE DAJ RODZINIE

SIŁĘ BY TO PRZETRWAĆ, A ZMARŁYM SWOJĄ OPIEKĘ.

03.02.2010 20:16:19

~

03.02.2010 20:05:25

~kaju

Kurcze szkoda chlopaków;([*] [*] [*]

Kurcze szkoda chlopaków;([*] [*] [*]

03.02.2010 18:10:29

~O.N.A.

[*]

[*]

03.02.2010 14:28:14

~;(((((

boże dlaczego tak sie stało ! ?? :( dlaczego właśnie

Dawid K ;(( [*]

03.02.2010 14:27:06

~...

Dawidku zawsze w naszej pamięci ;(( [*]

Dawidku zawsze w naszej pamięci ;(( [*]

03.02.2010 14:24:17

~:((((((

... boże czego????????????????????

... boże czego????????????????????

03.02.2010 13:34:43

~zgineli

jeszcze Dawid kucek

jeszcze Dawid kucek

03.02.2010 12:38:10

~aga

trzymaj sie bracie wszystko bedzie dobrze czekamy na

ciebie w domu,
przykro mi z powodu pozostalych [*]

03.02.2010 10:25:55

~FFF

ZGINELO DWOCH CHLOPAKOW Z GIEDLAROWEJ I JEDEN Z WIERZAWIC

:(

03.02.2010 09:58:38

~

byl tez arek siuzdak i przezyl

byl tez arek siuzdak i przezyl

03.02.2010 09:58:07

~misia

mateusz kupras

mateusz kupras

03.02.2010 09:57:25

~

Mateusz Kruk, Marcin burek

Mateusz Kruk, Marcin burek

03.02.2010 09:55:08

~taj

mieli za poltora tygodnia studniowke potem matura :(

/> żyli krótko
choc zyc chcieli
Bog ich wezwal
isc musieli

03.02.2010 09:54:40

~misia

kto zginol?

kto zginol?

03.02.2010 09:41:26

~Zbigi

mozecie mi napisac kto byl w tym aucie i kto przezyl

bo zastanawiam sie o kolege a glupio dzwonic do rodzicow jego??

03.02.2010 09:40:51

~Zbigi

mozecie mi napisac kto byl w tym aucie i kto przezyl

bo zastanawiam sie o kolege a glupio dzwonic do rodzicow jego??

03.02.2010 09:40:08

~Zbigi

mozecie mi napisac kto byl w tym aucie i kto przezyl

bo zastanawiam sie o kolege a glupio dzwonic do rodzicow jego??

03.02.2010 06:20:40

~Mateusz

Własnie kto to zginał w tym wypadku???????? (*)

Własnie kto to zginał w tym wypadku???????? (*)

03.02.2010 06:19:32

~A Kto to wogule zginał

Trzeba kochac ludzi tak szybko odchodza :(... (*)

Trzeba kochac ludzi tak szybko odchodza :(... (*)

03.02.2010 00:45:55

~kirownik

nawet nie pół godz. przed wypadkiem byli u mnie w barze

Stokrotka w Giedlarowej!!!
Tragedia!!!!

03.02.2010 00:15:55

~kirownik

nawet nie pół godz. przed wypadkiem byli u mnie w barze

Stokrotka w Giedlarowej!!!
Tragedia!!!!

02.02.2010 23:17:02

~zyga

no szkoda chlopaków.... szkoda [*] [*] [*]

no szkoda chlopaków.... szkoda [*] [*] [*]

02.02.2010 23:15:41

~zakrecona

szkoda chłopaków :(
byli tacy młodzi :(
całe

życie mieli przed sobą :(
a jeszcze wiem o kogo chodzi :(

02.02.2010 21:31:47

~Alaa

Widziałam ten wypadek... (*)

Widziałam ten wypadek... (*)

Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Pozostałe aktualności

24-latek ze Stalowe Woli chciał skoczyć z wiaduktu. Próbę samobójczą udaremnili policjanci i strażacy - Aktualności Podkarpacie

24-latek ze Stalowe Woli chciał skoczyć z wiaduktu. Próbę samobójczą udaremnili policjanci i strażacy

STALOWA WOLA. Powiedział policjantom, że miał problemy osobiste, z którymi nie mógł sobie poradzić. ...

Za 2,5 roku Łańcut będzie miał funkcjonującą obwodnicę. Wkrótce rozpoczną się remonty - Aktualności Podkarpacie

Za 2,5 roku Łańcut będzie miał funkcjonującą obwodnicę. Wkrótce rozpoczną się remonty

ŁAŃCUT. Wykonawcą prac będzie firma Budimex S.A., która zrealizuje tą inwestycję za kwotę brutto 115 847 768,51 zł w terminie 34 mies...

Zlikwidowano trzy „dziuple" samochodowe. Zabezpieczono 3 pojazdy i części z ok. stu modeli - Aktualności Podkarpacie

Zlikwidowano trzy „dziuple" samochodowe. Zabezpieczono 3 pojazdy i części z ok. stu modeli

PODKARPACIE. Do sprawy zatrzymano 5 osób, to mieszkańcy powiatu ropczycko-sędziszowskiego w wieku od 28 do 42 lat. ...

Dwie próby samobójcze na Podkarpaciu. W obu przypadkach tragedii zapobiegli policjanci  - Aktualności Podkarpacie

Dwie próby samobójcze na Podkarpaciu. W obu przypadkach tragedii zapobiegli policjanci

PODKARPACIE. Pierwszy przypadek miał miejsce w Stalowej Woli, drugi w powiecie leskim. ...

Ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa podkarpackiego. Mogą dzisiaj wystąpić burze z gradem - Aktualności Podkarpacie

Ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa podkarpackiego. Mogą dzisiaj wystąpić burze z gradem

PODKARPACIE. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska(%): Intensywne opady deszczu: 90% , Burze z gradem: 80%. ...

Nowe na portalu