Aktualności

Startują Nowe Polskie Linie Lotnicze OLT Express

Dodano: 02.04.2012

Aktualności z Kraju | Startują Nowe Polskie Linie Lotnicze OLT Express
Dziś regularne rejsy po Polsce uruchomiły nowe Polskie Linie Lotnicze OLT Express. Przewoźnik obsługiwać będzie 24 połączenia między 9 miastami Polski. Połowa miejsc na każdym rejsie dostępna jest za 99 PLN.

OLT Express obejmuje swym zasięgiem 9 miast: Gdańsk, Wrocław, Poznań, Szczecin, Warszawę, Rzeszów, Kraków, Katowice, Łódź.

Bilety na wszystkie rejsy są dostępne w trzech stałych taryfach: Ekonomicznej, Elastycznej i Dla Biznesu. Taryfa Ekonomiczna pozwala m.in. na zakup biletów w cenie 99 PLN, które przewidziane są na połowie miejsc w samolocie na każdym rejsie. Zakup biletu w taryfie Elastycznej umożliwia bezpłatną zmianę terminu podróży. W Taryfie Dla Biznesu można bezpłatnie zmienić dane Pasażera i datę podróży nawet do 3 godzin przed wylotem. Ponadto niemowlęta i dzieci do 2 roku życia zawsze podróżują za darmo, a dzieci do 16 roku życia ze stałą 50% zniżką.

Bilety na wszystkie trasy OLT Express można rezerwować przez stronę internetową www.oltexpress.com lub dzwoniąc pod numer: +48 58 735 55 55.
 

Mapka połaczeń, fot. materiały prasowe
 
 
Źródło: Informacja prasowa, fot. materiały prasowe

Tagi

Podziel się z innymi

Wasze komentarze

Pozostalo znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Dodaj komentarz

Fatal error: Call to undefined function record_sort() in /www/resinet/html/cms/_aplikacje/aktualnosci/all_kat.php on line 289