Reklama

Aktualności Rzeszów

27. Finał WOŚP. W Rzeszowie zebrano już ponad 318 tys. zł

Dodano: 14.01.2019

27. Finał WOŚP. W Rzeszowie zebrano już ponad 318 tys. zł - Aktualności Rzeszów

fot. ViC / RESinet.pl

RZESZÓW. Znamy wyniki zbiórki pieniędzy w Rzeszowie w związku z 27. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak informuje szef jednego ze sztabów: „Ze względu na trwające aukcje, kwota może się jeszcze zmienić”.

Za nami 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ulicach Rzeszowa wolontariuszom, działającym w trzech sztabach, udało się zebrać 318 tys. zł.

„Ze względu na trwające aukcje, kwota może się jeszcze zmienić. Może jeszcze parę tysięcy podskoczyć” – informuje Sławomir Andres, szef sztabu WOŚP w Rzeszowie.

Z informacji podanych przez Sławomira Andresa wynika, że najwięcej, bo aż 159 tys. zł zebrał sztab IV Liceum Ogólnokształcącego, 93 tys. zł udało się uzbierać w sztabie Młodzieżowego Domu Kultury, 65 tys. zł zebrał sztab działający w Szkole Podstawowej nr 25 w Rzeszowie.

Przypominamy, że do 15 stycznia trwa aukcja, w której można wygrać zaproszenie od prezydenta Rzeszowa na mecz tenisa ziemnego. Aktualnie najwyższa oferta wynosi 1009 zł. Kolejna z trwających aukcji związana jest z zakupem pakietu startowego na Ultramaraton Podkarpacki. Licytacja potrwa do 18 stycznia i aktualnie najwyższa oferta wynosi 801 zł.

Warto dodać, że suma jaką dotychczas udało się zebrać jest wyższa od tej zebranej w 2018 roku, wtedy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało się zebrać ok. 270 tys. zł. Aktualnie podczas 27. Finału WOŚP uzbierano 88 569 548 zł.

Tagi

Podziel się z innymi

Reklama

Wasze komentarze

Pozostalo znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Dodaj komentarz

Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Pozostałe aktualności

Prawie 1 milion zł dla WSIiZ na utrzymanie i rozwój potencjału badawczego - Aktualności Rzeszów

Prawie 1 milion zł dla WSIiZ na utrzymanie i rozwój potencjału badawczego

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosił komunikaty o wysokości subwencji ze środków finansowych na utrzymanie i rozwój p...

Uniwersytet Rzeszowski jednak nie zmieni logo - Aktualności Rzeszów

Uniwersytet Rzeszowski jednak nie zmieni logo

RZESZÓW. Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego, prof. dr hab. Sylwester Czopek podjął decyzję o zachowaniu obecnie obowiązującego logo uc...

Zmiana rozkładu jazdy linii nr 4. Pojedzie przez nowy łącznik - Aktualności Rzeszów

Zmiana rozkładu jazdy linii nr 4. Pojedzie przez nowy łącznik

Od soboty, 25 maja 2019 r. linia autobusowa nr 4 pojedzie według nowego rozkładu jazdy oraz na zmienionej trasie, uwzględniającej nowe przys...

W czwartek możliwe utrudnienia w ruchu. Ulicami Rzeszowa przejdzie korowód studentów - Aktualności Rzeszów

W czwartek możliwe utrudnienia w ruchu. Ulicami Rzeszowa przejdzie korowód studentów

RZESZÓW. Korowód poruszał się będzie prawymi pasami ruchu. W miarę możliwości, policjanci będą przepuszczać kierujących z lewe...

W czwartek otwarcie łącznika ul. Lubelskiej z ul. Warszawską - Aktualności Rzeszów

W czwartek otwarcie łącznika ul. Lubelskiej z ul. Warszawską

RZESZÓW. Otwarcie drogi 23 maja o godz. 11.00. ...

Nowe na portalu

Reklama

Najczęściej czytane

Reklama

Ankieta

Jak często korzystasz z nowej wypożyczalni rowerów i skuterów blinkee.city?

Codziennie

Przynajmniej raz w tygodniu

Kilka razy w tygodniu

Nie korzystam z wypożyczalni

Głosuj Zobacz wyniki
Reklama
Partnerzy:
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem