Dodano: 10.11.2015 r.
RZESZÓW. W dniu 11 listopada organizowana jest impreza sportowa pn.”3 Bieg Niepodległości z PKO BP”. Ze względu na wydarzenie Zarząd Transportu Miejskiego zapowiada zmiany w kursach autobusów MPK.
Wytyczone trasy przejazdu linii:
w godz. 6.00 – 16:00
0A – od Dworca PKP do Powstańców W-wy Stadion trasą bez zmian, następnie Podwisłocze – Kopisto do Rejtana i dalej trasą bez zmian,
2 – od Bł. Karoliny do Kilara trasą bez zmian następnie Podwisłocze – Powstańców W-wy do Sikorskiego i dalej trasą bez zmian,
6 – od Ustrzyckiej do Krakowskiej/Sportowej trasą bez zmian, następnie Piłsudskiego U. Marszałkowski – Cieplińskiego – Lisa Kuli – Hetmańska, następnie do Powst. W-wy trasą bez zmian, później Armii Krajowej do ul. Paderewskiego i dalej do Malawy trasą bez zmian,
13 – od Mikołajczyka do Marszałkowskiej trasą bez zmian, dalej Cieplińskiego, Lisa Kuli, oraz ul. Hetmańską do Powst. W-wy trasą bez zmian, następnie Armii Krajowej, Krzyżanowskiego do Niepodległości Dom Dziecka i dalej do szpitala trasą bez zmian. Kursy realizowane do i od Niepodległości pawilony kończyć będą na przystanku Krzyżanowskiego 01 i rozpoczynać od przystanku Krzyżanowskiego bloki 2,
19 – od Łukasiewicza do Sikorskiego/Powst. W-wy trasą bez zmian, następnie Armii Krajowej, Krzyżanowskiego – Niepodległości do Rejtana Uniwersytet i dalej trasą bez zmian,
34 – od ul. Lwowskiej (szpital) do Krzyżanowskiego bloki trasą bez zmian, następnie Krzyżanowskiego, Armii Krajowej do Powstańców W-wy (Tesco) i dalej trasą bez zmian,
44 – od Pl. Kilińskiego do Tyczyna trasą bez zmian. Powrót: Od Tyczyna do Sikorskiego trasą bez zmian, następnie Armii Krajowej, Krzyżanowskiego do Rejtana i dalej trasą bez zmian.
w godz. 11.00 – 16.00
5 – od Trembeckiego do Bardowskiego trasą bez zmian następnie Pl. Wolności – Cieplińskiego – Lisa Kuli do Hetmańskiej i dalej trasą bez zmian,
7 – od Dworca Lokalnego do Pl. Kilińskiego trasą bez zmian następnie Pl. Wolności – Cieplińskiego – Lisa Kuli do Hetmańskiej i do Siedlisk trasą bez zmian; Powrót: Z Siedlisk do ul. Hetmańskiej trasą bez zmian, następnie Lisa Kuli – Cieplińskiego – Piłsudskiego U. Marszałkowski do Dworca Lokalnego,
10 – od Bł. Karoliny do Mochnackiego trasą bez zmian, następnie Lisa Kuli – Kilara do ul. Podwisłocze i dalej trasą bez zmian,
11- od Potockiego do Niepodległości pawilony trasą bez zmian. Powrót: Niepodległości pawilony – Krzyżanowskiego – Armii Krajowej do Powst. W-wy zapora, następnie do Potockiego trasą bez zmian,
12 – od Trembeckiego do Bardowskiego trasą bez zmian następnie Pl. Wolności – Cieplińskiego – Lisa Kuli do Hetmańskiej i dalej trasą bez zmian,
17 - od Wita Stwosza do Rejtana Uniwersytet trasą bez zmian, następnie Niepodległości pawilony i dalej do szpitala trasą bez zmian,
26 – od Krakowskiej do Cienistej trasą bez zmian. Powrót: od Cienistej do Niepodległości Dom Dziecka trasą bez zmian, następnie: Krzyżanowskiego– Armii Krajowej – Powstańców W-wy do ul. Hetmańskiej i dalej trasą bez zmian,
31 – od Lubelskiej do Marszałkowskiej trasą bez zmian, następnie Cieplińskiego – Lisa Kuli – Kilara do ul. Podwisłocze i dalej trasą bez zmian,
37 – od Trembeckiego do Marszałkowskiej trasą bez zmian, następnie Cieplińskiego – Lisa Kuli do ul. Hetmańskiej i dalej trasą bez zmian.
Trasy linii nr: 0B, 1, 3, 4, 8, 9, 14, 15, 16, 18, 22, 25, 27, 30, 33, 35, 36, 38, 53, 59 – nie ulegną zmianie.
Na trasach objazdów obowiązują wszystkie przystanki.