Reklama

Aktualności Rzeszów

Koncert T. LOVE podczas Diecezjalnych Dni Młodych w Parku Papieskim

Dodano: 27.07.2017

Koncert T. LOVE podczas Diecezjalnych Dni Młodych w Parku Papieskim - Aktualności Rzeszów

fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Po raz trzeci młodzi ludzie, którzy „czują Kościół oraz Ci, którzy chcieliby poczuć go bardziej” spotkają się podczas Diecezjalnych Dni Młodych. Wydarzenie pod hasłem „Jego imię jest…”odbędzie się w dniach 17 – 19 sierpnia 2017 r.

Tym razem młodzi ludzie spotkają się w Rzeszowie, a konkretnie na terenie Parku Papieskiego przy Katedrze Rzeszowskiej. Poprzednie edycje odbywały się w Cmolasie.

W spotkaniach można brać udział w grupie zorganizowanej z parafii czy dekanatu, ale też w mniejszych grupach lub indywidualnie. Warunkiem uczestnictwa jest ukończone 15 lat. Osoby niepełnoletnie, muszą mieć niepełnoletniego opiekuna.

Jak informują uczestników koordynatorzy spotkania, oprócz podstawowego wyposażenia, takiego jak np. sztućce, ciepłe ubranie, coś przeciwdeszczowego czy sztućców,  dobrze byłoby zabrać ze sobą: Pismo Święte, notatnik, długopis i różaniec.REKLAMA

Diecezjalne Dni Młodych rozpoczną się w czwartek, 17 sierpnia o godz. 18:00. Tego dnia odbędzie się Wieczór Uwielbienia, który poprowadzi zespół Wniebodźwięki. Kolejny dzień DDM wypełniony będzie katechezami, medytacją, spotkaniem z drugim człowiekiem, a jego zwieńczeniem będzie koncert grupy T. LOVE, który zaplanowany jest na godz. 20:00.

W ostatni dzień wydarzenia, tj. w sobotę, 19 sierpnia z młodymi ludźmi spotka się lider i wokalista grupy T.LOVE - Muniek Staszczyk - spotka się z młodzieżą. Początek spotkania o godz. 9:00. Po spotkaniu odbędzie się Msza Święta prowadzona przez biskupa Jana Wątrobę, a po niej wspólna, braterska uczta, czyli Agapa. 

 

Tagi

Podziel się z innymi

Reklama

Wasze komentarze

Pozostalo znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Dodaj komentarz

Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Pozostałe aktualności

Scena na Bulwarach do remontu - Aktualności Rzeszów

Scena na Bulwarach do remontu

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na remont sceny na terenie Parku Kultury i Wypoczynku na Bulwarach....

Kaplica Sykstyńska w skali 1:1. Niezwykły album można zobaczyć w Rzeszowie (ZDJĘCIA) - Aktualności Rzeszów

Kaplica Sykstyńska w skali 1:1. Niezwykły album można zobaczyć w Rzeszowie (ZDJĘCIA)

RZESZÓW. Od 18 lipca w Rzeszowie można zobaczyć niezwykłe dzieło poligraficzne. ...

Druga tura mediacji w rzeszowskim szpitalu.  Zarząd zaproponuje 1200 zł do wynagrodzenia - Aktualności Rzeszów

Druga tura mediacji w rzeszowskim szpitalu. Zarząd zaproponuje 1200 zł do wynagrodzenia

RZESZÓW. 18 lipca rozpocznie się druga tura mediacji z pracownikami medycznymi Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie. Zarząd...

Potańcówka w stylu lat 80-tych. „Domówka u Janusza” już w najbliższą środę - Aktualności Rzeszów

Potańcówka w stylu lat 80-tych. „Domówka u Janusza” już w najbliższą środę

RZESZÓW. Nazwa wydarzenia inspirowana jest osobą Edwarda Janusza. ...

Nowe na portalu

Reklama

Najczęściej czytane

Reklama

Ankieta

Czy uważasz, że Pomnik Czynu Rewolucyjnego zniknie z przestrzeni miejskiej?

Tak

Nie

Trudno powiedzieć

Głosuj Zobacz wyniki
Reklama
Partnerzy:

Drogi Użytkowniku!
Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajdują się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwiązaniach opt-out, które umożliwiają określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem