Aktualności Rzeszów

Koncert T. LOVE podczas Diecezjalnych Dni Młodych w Parku Papieskim

Dodano: 27.07.2017

Aktualności Rzeszów | Koncert T. LOVE podczas Diecezjalnych Dni Młodych w Parku Papieskim

fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Po raz trzeci młodzi ludzie, którzy „czują Kościół oraz Ci, którzy chcieliby poczuć go bardziej” spotkają się podczas Diecezjalnych Dni Młodych. Wydarzenie pod hasłem „Jego imię jest…”odbędzie się w dniach 17 – 19 sierpnia 2017 r.

Tym razem młodzi ludzie spotkają się w Rzeszowie, a konkretnie na terenie Parku Papieskiego przy Katedrze Rzeszowskiej. Poprzednie edycje odbywały się w Cmolasie.

W spotkaniach można brać udział w grupie zorganizowanej z parafii czy dekanatu, ale też w mniejszych grupach lub indywidualnie. Warunkiem uczestnictwa jest ukończone 15 lat. Osoby niepełnoletnie, muszą mieć niepełnoletniego opiekuna.

Jak informują uczestników koordynatorzy spotkania, oprócz podstawowego wyposażenia, takiego jak np. sztućce, ciepłe ubranie, coś przeciwdeszczowego czy sztućców,  dobrze byłoby zabrać ze sobą: Pismo Święte, notatnik, długopis i różaniec.REKLAMA

Diecezjalne Dni Młodych rozpoczną się w czwartek, 17 sierpnia o godz. 18:00. Tego dnia odbędzie się Wieczór Uwielbienia, który poprowadzi zespół Wniebodźwięki. Kolejny dzień DDM wypełniony będzie katechezami, medytacją, spotkaniem z drugim człowiekiem, a jego zwieńczeniem będzie koncert grupy T. LOVE, który zaplanowany jest na godz. 20:00.

W ostatni dzień wydarzenia, tj. w sobotę, 19 sierpnia z młodymi ludźmi spotka się lider i wokalista grupy T.LOVE - Muniek Staszczyk - spotka się z młodzieżą. Początek spotkania o godz. 9:00. Po spotkaniu odbędzie się Msza Święta prowadzona przez biskupa Jana Wątrobę, a po niej wspólna, braterska uczta, czyli Agapa. 

 

Tagi

Podziel się z innymi

Wasze komentarze

Pozostalo znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Dodaj komentarz

Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Pozostałe aktualności

Aktualności Rzeszów | Rozbój na dworcu podmiejskim w Rzeszowie. Policja szuka świadków

Rozbój na dworcu podmiejskim w Rzeszowie. Policja szuka świadków

RZESZÓW. We wtorek, tj. 15 sierpnia, doszło do ataku na 23-letnim mieszkańcu Łodzi. Ok. godz. 23:30 mężczyznę zaatakowało kilku spraw...

Aktualności Rzeszów | 12-letni rzeszowianin reprezentantem Polski w mistrzostwach szachowych

12-letni rzeszowianin reprezentantem Polski w mistrzostwach szachowych

RZESZÓW. Arkadiusz Babiarz weźmie udział w Mistrzostwach Europy Juniorów, które odbędą się w dniach 4 – 15 wrześn...

Aktualności Rzeszów | Rzeszów doceniony za „dobre praktyki”. Prestiżowa nagroda dla miasta

Rzeszów doceniony za „dobre praktyki”. Prestiżowa nagroda dla miasta

RZESZÓW. Stolica Podkarpacia oficjalnie może określać się miastem dobrych praktyk. Pierwszy raz w historii, nasze miasto otrzymało ty...

Aktualności Rzeszów | Tragedia na rzeszowskich torach

Tragedia na rzeszowskich torach

RZESZÓW. Wczoraj, ok. godz. 12:30 miała miejsce kolejna tragedia na przejeździe kolejowym. Nie żyje mieszkaniec naszego miasta....

Aktualności Rzeszów | Nowy projekt edukacyjno-kulturalny dla uczniów z Rzeszowa

Nowy projekt edukacyjno-kulturalny dla uczniów z Rzeszowa

RZESZÓW. Estrada Rzeszowska zaprasza do udziału w cyklicznym projekcie skierowanym do młodzieży kształcącej się w lokalnych szkołach ...

Nowe na portalu

REKLAMA

Najczęściej czytane

Rzeszów pod lupą

Fotorelacje z Rzeszowa

Zobacz inne fotorelacje

Wasze opinie

Ankieta

Czy uważasz, że strefa płatnego parkowania w centrum Rzeszowa to dobre rozwiązanie?

TAK

NIE

Nie mam zdania

Głosuj Zobacz wyniki
Partnerzy: