Reklama

Aktualności Rzeszów

Na trzech rzeszowskich uczelniach odbędą się darmowe warsztaty programowania

Dodano: 15.03.2019

Na trzech rzeszowskich uczelniach odbędą się darmowe warsztaty programowania - Aktualności Rzeszów

fot. Pixabay

RZESZÓW. Darmowe warsztaty z programowania odbędą się na Politechnice Rzeszowskiej, Uniwersytecie Rzeszowskim oraz w Wyższej szkole Informatyki i Zarządzania. Cykl wykładów obejmuje kursy z SharDev, JavaDev oraz FrontDev Advenced.

Akademia Developera po raz kolejny przeprowadzi darmowe warsztaty z programowania na Politechnicę Rzeszowskiej, Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania a także Uniwersytecie Rzeszowskim. Zapisy na kurs już trwają a pierwsze zajęcia odbędą się już w przyszłym tygodniu (19 i 20.03).

Cykl wykładów na Uniwersytecie Rzeszowskim obejmuje 5 spotkań poruszających tematykę .NET/C#. Zajęcia prowadzone będą przez 10 prowadzących i odbędą się 19 marca o godz. 18.00 przy al. Rejtana 16c. Kolejne spotkania zaplanowano 26 marca oraz 2,9 i 16 kwietnia. Podczas zajęć poruszony zostanie m.in. temat dostępu do baz danych oraz serwisów webowych.

FrontDev Advanced to pierwszy kurs Akademii Developera, na którym poznasz zaawansowane aspekty profesjonalnego front-end-web-developmentu wykorzystywane obecnie w branży IT. Rozpoczęcie już  20 marca na Politechnice Rzeszowskiej. Kurs FrontDev Advanced obejmuje następującą tematykę:
 • ReactJS, składnia JSX, rodzaje komponentów,
 • single page applications, React Router,
 • testy jednostkowe i end-to-end aplikacji w React JS,
 • elementy React Native.
 
Wykłady poprowadzone będą przez sześciu programistów z rzeszowskiego biura PGS Software. Pierwsze zajęcia odbędą się o godz. 17.30 przy ul. Wincentego Pola 2B. Pozostałe terminy spotkań prezentują się następująco: 27 marzec; 2 i 10 kwietnia; 15, 22, 29 maja oraz 5 i 12 czerwca.REKLAMA

Podczas 10 spotkań na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania poruszony zostanie temat Javy. Omówione zostaną m.in. narzędzia programistyczne, bazy danych, REST API, ORM, Spring Framework oraz testowanie aplikacji.

Podobnie jak w przypadku Politechniki Rzeszowskiej, zajęcia będą prowadzone przez programistów z biura PGS Software. Pierwsze spotkanie odbędzie się 20 marca o godz. 18.00 przy ul. Sucharskiego 2. Terminy kolejnych spotkań:
 
 • 27.03.2019
 • 03.04.2019
 • 10.04.2019
 • 24.04.2019
 • 08.05.2019
 • 15.05.2019
 • 22.05.2019
 • 29.05.2019
 • 05.06.2019 

Tagi

Podziel się z innymi

Reklama

Wasze komentarze

Pozostalo znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Dodaj komentarz

Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Pozostałe aktualności

Prawie 1 milion zł dla WSIiZ na utrzymanie i rozwój potencjału badawczego - Aktualności Rzeszów

Prawie 1 milion zł dla WSIiZ na utrzymanie i rozwój potencjału badawczego

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosił komunikaty o wysokości subwencji ze środków finansowych na utrzymanie i rozwój p...

Uniwersytet Rzeszowski jednak nie zmieni logo - Aktualności Rzeszów

Uniwersytet Rzeszowski jednak nie zmieni logo

RZESZÓW. Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego, prof. dr hab. Sylwester Czopek podjął decyzję o zachowaniu obecnie obowiązującego logo uc...

Zmiana rozkładu jazdy linii nr 4. Pojedzie przez nowy łącznik - Aktualności Rzeszów

Zmiana rozkładu jazdy linii nr 4. Pojedzie przez nowy łącznik

Od soboty, 25 maja 2019 r. linia autobusowa nr 4 pojedzie według nowego rozkładu jazdy oraz na zmienionej trasie, uwzględniającej nowe przys...

W czwartek możliwe utrudnienia w ruchu. Ulicami Rzeszowa przejdzie korowód studentów - Aktualności Rzeszów

W czwartek możliwe utrudnienia w ruchu. Ulicami Rzeszowa przejdzie korowód studentów

RZESZÓW. Korowód poruszał się będzie prawymi pasami ruchu. W miarę możliwości, policjanci będą przepuszczać kierujących z lewe...

W czwartek otwarcie łącznika ul. Lubelskiej z ul. Warszawską - Aktualności Rzeszów

W czwartek otwarcie łącznika ul. Lubelskiej z ul. Warszawską

RZESZÓW. Otwarcie drogi 23 maja o godz. 11.00. ...

Nowe na portalu

Reklama

Najczęściej czytane

Reklama

Ankieta

Jak często korzystasz z nowej wypożyczalni rowerów i skuterów blinkee.city?

Codziennie

Przynajmniej raz w tygodniu

Kilka razy w tygodniu

Nie korzystam z wypożyczalni

Głosuj Zobacz wyniki
Reklama
Partnerzy:
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem