Reklama

Aktualności Rzeszów

Ok. 20 mln zł wyda Ratusz na kolejny etap przebudowy ul. Jana Pawła II

Dodano: 03.12.2018

Ok. 20 mln zł wyda Ratusz na kolejny etap przebudowy ul. Jana Pawła II - Aktualności Rzeszów

fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Roboty budowlane polegające na rozbudowie ul. Jana Pawła II na odcinku od ul. Ustronnej do skrzyżowania z ul. Budziwojską oraz budowie kanalizacji deszczowej maja zostać zakończone do czerwca 2020 roku.

Miasto wciąż szuka wykonawcy na ostatni etap rozbudowy ul. Jana Pawła II. Tym razem chodzi o ok. 1,7 km odcinek od ul. Ustronnej do skrzyżowania z ul. Budziwojską. Przypomnijmy, że przetarg ruszył 15 października i pierwotnie miasto zaplanowało otwarcie ofert wykonawców na 26 listopada, jednak termin został zmieniony i możemy jedynie przypuszczać, że było to spowodowane znikomym zainteresowaniem przetargiem.

Dwukrotnie zmieniono termin otwarcia ofert, pierwsza zmiana przesuwała datę na 10 grudnia, jednak i ten termin został zmieniony, toteż na dzień dzisiejszy oficjalnym terminem otwarcia ofert jest 10 stycznia 2019 rok. Rozbudowa 1,7 km odcinka ma zostać, wg. dokumentacji przetargowej, zakończona do 30 czerwca 2020 roku. Miasto szacuje, że na inwestycje poświęci ok. 20 mln zł.

Na odcinku od ul. Ustronnej do skrzyżowania z ul. Budziwojską rozbudowana zostanie m.in. droga powiatowa, wzmocnią konstrukcję nawierzchni jezdni, wykonają prawostronny chodnik, po lewej stronie powstanie ciąg pieszo-rowerowy o szerokości 3 m. Ponadto przebudowane zostaną dwa skrzyżowania, mowa o wlocie skrzyżowania z ul. Herbową oraz ul. Strzelców.
 

Tagi

Podziel się z innymi

Reklama

Wasze komentarze

Pozostalo znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Dodaj komentarz

Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Pozostałe aktualności

Prawie 1 milion zł dla WSIiZ na utrzymanie i rozwój potencjału badawczego - Aktualności Rzeszów

Prawie 1 milion zł dla WSIiZ na utrzymanie i rozwój potencjału badawczego

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosił komunikaty o wysokości subwencji ze środków finansowych na utrzymanie i rozwój p...

Uniwersytet Rzeszowski jednak nie zmieni logo - Aktualności Rzeszów

Uniwersytet Rzeszowski jednak nie zmieni logo

RZESZÓW. Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego, prof. dr hab. Sylwester Czopek podjął decyzję o zachowaniu obecnie obowiązującego logo uc...

Zmiana rozkładu jazdy linii nr 4. Pojedzie przez nowy łącznik - Aktualności Rzeszów

Zmiana rozkładu jazdy linii nr 4. Pojedzie przez nowy łącznik

Od soboty, 25 maja 2019 r. linia autobusowa nr 4 pojedzie według nowego rozkładu jazdy oraz na zmienionej trasie, uwzględniającej nowe przys...

W czwartek możliwe utrudnienia w ruchu. Ulicami Rzeszowa przejdzie korowód studentów - Aktualności Rzeszów

W czwartek możliwe utrudnienia w ruchu. Ulicami Rzeszowa przejdzie korowód studentów

RZESZÓW. Korowód poruszał się będzie prawymi pasami ruchu. W miarę możliwości, policjanci będą przepuszczać kierujących z lewe...

W czwartek otwarcie łącznika ul. Lubelskiej z ul. Warszawską - Aktualności Rzeszów

W czwartek otwarcie łącznika ul. Lubelskiej z ul. Warszawską

RZESZÓW. Otwarcie drogi 23 maja o godz. 11.00. ...

Nowe na portalu

Reklama

Najczęściej czytane

Reklama

Ankieta

Jak często korzystasz z nowej wypożyczalni rowerów i skuterów blinkee.city?

Codziennie

Przynajmniej raz w tygodniu

Kilka razy w tygodniu

Nie korzystam z wypożyczalni

Głosuj Zobacz wyniki
Reklama
Partnerzy:
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem