Reklama

Aktualności Rzeszów

Rozbudują przystankową infrastrukturę ITS. 6 nowych biletomatów, 47 kamer i 16 tablic informacyjnych

Dodano: 02.01.2018

Rozbudują przystankową infrastrukturę ITS. 6 nowych biletomatów, 47 kamer i 16 tablic informacyjnych - Aktualności Rzeszów

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Projekt zakłada zaprojektowanie, montaż, uruchomienie i integracje nowych urządzeń z już istniejącym systemem informacji pasażerskiej i systemem elektronicznego poboru opłat.

Zakres zadań, jakie stoją przed przyszłym wykonawcą prac modernizacyjnych wiążą się z zaprojektowaniem, montażem i uruchomienie systemu informacji pasażerskiej wraz z jego integracją z funkcjonującym systemem E-Info wdrożonym w ramach projektu „Budowa systemu integrującego transport publiczny miasta Rzeszowa i okolic”.

Według wstępnych założeń zamontowanych zostanie 6 kompletów biletomatów stacjonarnych, 16 tablic informacyjnych oraz 47 kamer monitorujących obszar zatok przystankowych. Nie będzie wprowadzona żadna zmiana, jeżeli chodzi o szatę graficzną urządzeń. Wszystko musi zostać dostosowane do już istniejących rozwiązań.

Możemy być pewni, że miasta postara się o dofinansowanie z Unii, jak w przypadku większości projektów. Szacowany koszt inwestycji określi otwarcie ofert wykonawców.   

Nowe tablice informacyjne pojawią się m.in. na ul. Podkarpackiej, alei Armii Krajowej oraz Batalionów Chłopskich. Nowe biletomaty pojawią się na ul. Szopena, Wyspiańskiego, Ofiar Katynia, Paderewskiego, Witosa oraz Obrońców Poczty Gdańskiej. Pracę związane z montażem mają zostać zakończone do 26 października 2018 roku, o ile wykonawcę projektu poznamy w najbliższych dniach.

Tagi

Podziel się z innymi

Reklama

Wasze komentarze

Pozostalo znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Dodaj komentarz

Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Pozostałe aktualności

Scena na Bulwarach do remontu - Aktualności Rzeszów

Scena na Bulwarach do remontu

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na remont sceny na terenie Parku Kultury i Wypoczynku na Bulwarach....

Kaplica Sykstyńska w skali 1:1. Niezwykły album można zobaczyć w Rzeszowie (ZDJĘCIA) - Aktualności Rzeszów

Kaplica Sykstyńska w skali 1:1. Niezwykły album można zobaczyć w Rzeszowie (ZDJĘCIA)

RZESZÓW. Od 18 lipca w Rzeszowie można zobaczyć niezwykłe dzieło poligraficzne. ...

Druga tura mediacji w rzeszowskim szpitalu.  Zarząd zaproponuje 1200 zł do wynagrodzenia - Aktualności Rzeszów

Druga tura mediacji w rzeszowskim szpitalu. Zarząd zaproponuje 1200 zł do wynagrodzenia

RZESZÓW. 18 lipca rozpocznie się druga tura mediacji z pracownikami medycznymi Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie. Zarząd...

Potańcówka w stylu lat 80-tych. „Domówka u Janusza” już w najbliższą środę - Aktualności Rzeszów

Potańcówka w stylu lat 80-tych. „Domówka u Janusza” już w najbliższą środę

RZESZÓW. Nazwa wydarzenia inspirowana jest osobą Edwarda Janusza. ...

Nowe na portalu

Reklama

Najczęściej czytane

Reklama

Ankieta

Czy uważasz, że Pomnik Czynu Rewolucyjnego zniknie z przestrzeni miejskiej?

Tak

Nie

Trudno powiedzieć

Głosuj Zobacz wyniki
Reklama
Partnerzy:

Drogi Użytkowniku!
Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajdują się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwiązaniach opt-out, które umożliwiają określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem