Reklama

Aktualności Rzeszów

Rzeszów dorzuca 335 tys. zł do puli 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dodano: 24.01.2019

Rzeszów dorzuca 335 tys. zł do puli 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Aktualności Rzeszów

fot. ViC / RESinet.pl

RZESZÓW. Poznaliśmy ostateczną kwotę jaką udało się zebrać w Rzeszowie, w ramach 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W „najcięższej” puszce znajdowało się 10 tys. zł.

Za nami 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku udało się zebrać 335 tys. zł. Najwięcej zebrali wolontariusze ze sztabu IV Liceum Ogólnokształcącego, aż 159 tys. zł. 93 tys. zł udało się uzbierać w sztabie Młodzieżowego Domu Kultury, a 65 tys. zł zebrał sztab działający w Szkole Podstawowej nr 25 w Rzeszowie.

Zakończyły się również trwające w ramach 27. Finału WOŚP aukcje. W tegorocznych licytacjach można było wygrać m.in. mecz tenisa z prezydentem Rzeszowa Tadeuszem Ferencem, pakiet startowy na Ultramaraton Podkarpacki, koszulkę jednej z zawodniczek Developresu Skyres oraz dzień na wykopaliskach archeologicznych.

Łącznie w tegorocznej aukcji wzięło udział ok. 300 wolontariuszy, którym udało się uzbierać 318 tys. zł. Pozostała cześć kwoty to środki z licytacji. W "najcięższej" puszce w Rzeszowie znajdowało się 10 tys. zł.

Warto dodać, że suma jaką dotychczas udało się zebrać jest wyższa od tej zebranej w 2018 roku, wtedy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało się zebrać ok. 270 tys. zł.

Tagi

Podziel się z innymi

Reklama

Wasze komentarze

Pozostalo znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Dodaj komentarz

Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Pozostałe aktualności

Prawie 1 milion zł dla WSIiZ na utrzymanie i rozwój potencjału badawczego - Aktualności Rzeszów

Prawie 1 milion zł dla WSIiZ na utrzymanie i rozwój potencjału badawczego

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosił komunikaty o wysokości subwencji ze środków finansowych na utrzymanie i rozwój p...

Uniwersytet Rzeszowski jednak nie zmieni logo - Aktualności Rzeszów

Uniwersytet Rzeszowski jednak nie zmieni logo

RZESZÓW. Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego, prof. dr hab. Sylwester Czopek podjął decyzję o zachowaniu obecnie obowiązującego logo uc...

Zmiana rozkładu jazdy linii nr 4. Pojedzie przez nowy łącznik - Aktualności Rzeszów

Zmiana rozkładu jazdy linii nr 4. Pojedzie przez nowy łącznik

Od soboty, 25 maja 2019 r. linia autobusowa nr 4 pojedzie według nowego rozkładu jazdy oraz na zmienionej trasie, uwzględniającej nowe przys...

W czwartek możliwe utrudnienia w ruchu. Ulicami Rzeszowa przejdzie korowód studentów - Aktualności Rzeszów

W czwartek możliwe utrudnienia w ruchu. Ulicami Rzeszowa przejdzie korowód studentów

RZESZÓW. Korowód poruszał się będzie prawymi pasami ruchu. W miarę możliwości, policjanci będą przepuszczać kierujących z lewe...

W czwartek otwarcie łącznika ul. Lubelskiej z ul. Warszawską - Aktualności Rzeszów

W czwartek otwarcie łącznika ul. Lubelskiej z ul. Warszawską

RZESZÓW. Otwarcie drogi 23 maja o godz. 11.00. ...

Nowe na portalu

Reklama

Najczęściej czytane

Reklama

Ankieta

Jak często korzystasz z nowej wypożyczalni rowerów i skuterów blinkee.city?

Codziennie

Przynajmniej raz w tygodniu

Kilka razy w tygodniu

Nie korzystam z wypożyczalni

Głosuj Zobacz wyniki
Reklama
Partnerzy:
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem