Reklama

Aktualności Rzeszów

Rzeszów oczami turystów

Dodano: 04.01.2018

Rzeszów oczami turystów - Aktualności Rzeszów

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Rzeszowski Rynek, Hilton Garden Inn w Millenium Hall i Osteria Bellaluna – to wg. użytkowników portalu TripAdvisor najciekawsze punkty miasta, które warto odwiedzić, przebywając w celach turystycznych w naszym mieście.

Portal TripAdvisor od wielu lat pomaga turystom „odnaleźć” się w nowych miastach i przynajmniej do pewnego stopnia ułatwia organizacje wycieczki po nich. Znajdziemy w nim ranking ciekawych miejsc, które warto odwiedzić, restauracji, do których warto wybrać się na dobry posiłek oraz hoteli, w których warto zatrzymać się na nocleg. Wszystkie opinie i oceny, jakie znajdziemy na stronie TripAdvisor są autorstwa osób, które owe miejsce odwiedziły.

Wróćmy jednak do meritum sprawy. Przekonajmy się, gdzie według turystów odwiedzających Rzeszów warto się udać!

Co warto zobaczyć

Spośród wszystkich rzeszowskich miejsc, największą popularnością i najlepszymi ocenami może poszczycić się rzeszowski Rynek. Użytkownicy portalu zwracają uwagę na spójność wizerunkową miejsca, piękne oświetlenie, czy chociażby zagospodarowanie przestrzenne obszaru, które przypomina europejską atmosferę rodem z Belgii i Holandii.

Drugą atrakcją po rzeszowskim Rynku jest Fontanna Multimedialna. Wysoką ocenę i sympatie do tego miejsca często tłumaczy się, jako miejsce gdzie zarówno dorośli i dzieci spędzą przyjemnie czas.

Pomimo ogólnej opinii ikony, Pomnik Czynu Rewolucyjnego znalazł się na 16 pozycje, jeżeli chodzi o atrakcje miasta. Wyższe notowania zalicza Muzeum Dobranocek oraz Zamek Lubomirskich.REKLAMA

Gdzie spędzić noc

Największym zainteresowaniem i oceną, jeżeli chodzi o hotele w mieście cieszy się Hilton Garden Inn w Millenium Hall, którego goście często zwracają uwagę na profesjonalną i niezwykle miłą obsługę.

Kolejne miejsce na podium wśród miejsc noclegowych zajmują odpowiednio: Hotel Bristol, którego największą zaletą jest lokalizacja, a zaraz za nim Grand Hotel Boutique, przy ul. Dymnickiego 1a.

W której restauracji zjemy najlepsze dania

Najlepszą restauracją w Rzeszowie, wg. użytkowników portalu TripAdvisor okazała się włoska Osteria Bellanuna, w której zarówno kuchnia śródziemnomorska i włoska urzekają swoim smakiem.

Na drugim miejscu znalazła się restauracja Radość, serwująca m.in. kuchnie Polską, Fusion, posiłki bezglutenowe oraz posiadająca opcje dla wegan.

Największą liczbą recenzji i ogólnie trzecią lokatą wśród restauracji Rzeszowskich może pochwalić się Stary Browar Rzeszowski. Główną zaletą lokalu, wymienianą przez użytkowników, jest dobre piwo ważone na miejscu.

Podsumowując, należy zwrócić uwagę, że turyści odwiedzający miasta w dużej większości wyjeżdżają z Rzeszowa z przeświadczeniem dobrze spędzonego czasu w ciekawym mieście, w którym nie można się nudzić.

Tagi

Podziel się z innymi

Reklama

Wasze komentarze

Pozostalo znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Dodaj komentarz

Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Pozostałe aktualności

Wojciech Buczak wytyka prezydentowi Ferencowi podpisanie deklaracji w sprawie uchodźców - Aktualności Rzeszów

Wojciech Buczak wytyka prezydentowi Ferencowi podpisanie deklaracji w sprawie uchodźców

RZESZÓW. Buczak boi się o bezpieczeństwo, a Ferenc z kolei zapewnia, że chce przyjąć jedynie chrześcijan. ...

18,7 mln zł na poszerzenie oferty multimedialnej Podziemnej Trasy Turystycznej. Powstanie m.in. skwer kultury - Aktualności Rzeszów

18,7 mln zł na poszerzenie oferty multimedialnej Podziemnej Trasy Turystycznej. Powstanie m.in. skwer kultury

RZESZÓW. Stworzona zostanie aranżacja holu, ekspozycja multimedialnej Podziemnej Trasy Turystycznej w Rzeszowie oraz tzw. skwer kultu...

Wmurowano akt erekcyjny pod budowę Jednostki Ratowniczej-Gaśniczej nr 3. Obiekt znajdzie się na Dworzysku - Aktualności Rzeszów

Wmurowano akt erekcyjny pod budowę Jednostki Ratowniczej-Gaśniczej nr 3. Obiekt znajdzie się na Dworzysku

RZESZÓW. Wykonawca robót będzie firma Baudziedzic, która zrealizuje główną część inwestycji za kwotę 14 919 883,...

Zatrzymano 78-latka podejrzanego o dopuszczenie się czynności seksualnych względem małoletnich poniżej 15 roku życia - Aktualności Rzeszów

Zatrzymano 78-latka podejrzanego o dopuszczenie się czynności seksualnych względem małoletnich poniżej 15 roku życia

RZESZÓW. Sprawcy za zarzucane mu przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat. ...

Burza wokół ul. 3 Maja. Najpierw temat podniósł poseł Buczak, dzień później radni PiS - Aktualności Rzeszów

Burza wokół ul. 3 Maja. Najpierw temat podniósł poseł Buczak, dzień później radni PiS

RZESZÓW. Radni PiS chcieli, aby miasto wygospodarowało 20 tyś zł na opracowanie ekspertyzy inwestycji. ...

Nowe na portalu

Reklama

Najczęściej czytane

Reklama

Ankieta

Jak często korzystasz z nowej wypożyczalni rowerów i skuterów blinkee.city?

Codziennie

Przynajmniej raz w tygodniu

Kilka razy w tygodniu

Nie korzystam z wypożyczalni

Głosuj Zobacz wyniki
Reklama
Partnerzy:

Drogi Użytkowniku!
Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajdują się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwiązaniach opt-out, które umożliwiają określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem