Rzeszów - Środa, 10.06.2026
Reklama

Uwaga kierowcy. Prace na S19 między Krosnem a Miejscem Piastowym, utrudnienia w stronę Barwinka

Dodano: 09.06.2026 r. / Redakcja

fot. GDDKiA
fot. GDDKiA

PODKARPACIE. Od wtorku, 9 czerwca, na odcinku drogi ekspresowej S19 między węzłami Krosno a Miejsce Piastowe prowadzone są prace związane z wykonaniem docelowego oznakowania poziomego. W pierwszym etapie roboty obejmują jezdnię w kierunku Barwinka, dlatego ruch w stronę granicy państwa zostanie poprowadzony objazdem. O utrudnieniach informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Pojazdy zmierzające w kierunku przejścia granicznego w Barwinku zostaną skierowane na drogę wojewódzką nr 864, czyli tzw. stary przebieg DK19. Ruch w stronę Rzeszowa odbywa się bez zmian – drogą ekspresową S19.

Wykonanie docelowego oznakowania poziomego było planowane od dawna. Jak przypomina GDDKiA, informację o tych pracach przekazano już w grudniu 2025 roku, w momencie udostępnienia tego odcinka do ruchu.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

W Przemyślu powstanie nowoczesna strzelnica. Znajdzie się na terenie komendy BOSG

PRZEMYŚL. Roboty budowlane mają zakończyć się do końca października 2019 roku.

Podkarpacie

3,5 promila alkoholu nie przeszkadzało mężczyźnie kierować samochodem

PODKARPACIE. W świetle obowiązujących przepisów 39-latkowi grożą surowe konsekwencje.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na dk nr 77. Zginął 67-letni kierowca toyoty

PODKARPACIE. Do wypadku doszło w miejscowości Zaleszany.

Podkarpacie

Badania geofizyczne na trasie przyszłej S19

Zakończono już badania dla odcinków od Domaradza do Barwinka, natomiast na odcinku Babica - Domaradz badania jeszcze trwają.

Podkarpacie

Policyjny pościg za 18-latkiem zakończył się kolizją

KROSNO. Uwagę funkcjonariuszy drogówki zwróciło audi, które z prędkością ponad 100km/h pędziło w kierunku Miejsca Piastowego.

Podkarpacie

2,5 g marihuany w plecaku szkolnym 16-latka

JAROSŁAW. Sprawą 16-latka zajmie się sąd rodzinny. 

Reklama