Reklama

Aktualności / Rzeszów

W niedzielę utrudnienia w ruchu. Zamkną ul. Targową i Szopena, autobusy pojadą objazdami

Dodano: 31.08.2018 r.

W niedzielę utrudnienia w ruchu. Zamkną ul. Targową i Szopena, autobusy pojadą objazdami - Aktualności Rzeszów

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W związku ze sztafetą Rzeszów Business na mieszkańców Rzeszowa czekają utrudnienia w ruchu. Zamknięte zostaną dwie ulice oraz osiem autobusów MPK pojedzie zmienioną trasą.

W niedzielę, 2 września, o godz. 10:30 po raz pierwszy w Rzeszowie wystartuje Poland Business Run – największa w kraju charytatywna sztafeta, która środki z zapisów przekazuje na pomoc osobom z niepełnosprawnością ruchową. Więcej o sztafecie TUTAJ.

Utrudnień w ruchu możemy się spodziewać już od godziny 09.30. Zamknięta zostanie ul. Kilara, Szopena i Targowa. Pozostałe ulice (m.in. ul. Słowackiego, Dymnickiego, 3 Maja i al. Lubomirskich), którymi biegnie sztafeta, będą zamykane częściowo i czasowo. Utrudnienia potrwają do godziny 14.

ZTM informuje o objazdach następujących autobusów:
 
  • 5 – od Lubelska do Bardowskiego trasą bez zmian następnie Pl. Wolności – Cieplińskiego – Lisa Kuli do Hetmańska i dalej trasą bez zmian. Od Matysówki do Hetmańska trasą bez zmian, następnie Lisa – Kuli – Cieplińskiego – Piłsudskiego – Bardowskiego do Żółkiewskiego i dalej trasą bez zmian.
  • 6 – od Ustrzycka do Krakowska/Sportowa trasą bez zmian, następnie Piłsudskiego U. Marszałkowski – Cieplińskiego – Lisa Kuli  do Hetmańska i dalej trasą bez zmian. Od Słocińska do Hetmańska trasą bez zmian, następnie Lisa – Kuli – Cieplińskiego do Piłsudskiego U. Marszałkowski i dalej trasą bez zmian.
  • 7 – Pl. Kilińskiego - Pl. Wolności – Cieplińskiego – Lisa Kuli do Hetmańska i dalej trasą bez zmian. Powrót z Siedlisk do  Hetmańska trasą bez zmian, następnie Lisa Kuli – Cieplińskiego – Piłsudskiego U. Wojewódzki do Dworca PKP.
  • 10 – od Bł. Karoliny do Mochnackiego trasą bez zmian, następnie Lisa Kuli – Kilara do Podwisłocze i dalej trasą bez zmian. Od Łukasiewicza do Kopisto trasą bez zmian, następnie Kilara do Mochnackiego i dalej trasą bez zmian
  • 12 – od Trembeckiego do Bardowskiego trasą bez zmian następnie Pl. Wolności – Cieplińskiego – Lisa Kuli do Hetmańska i dalej trasą bez zmian.  Od Budziwojska do Hetmańska trasą bez zmian, następnie Lisa – Kuli – Cieplińskiego – Piłsudskiego U. Wojewódzki – Bardowskiego do Żółkiewskiego i dalej trasą bez zmian.
  • 13 – od Wita Stwosza do Marszałkowska trasą bez zmian, następnie Cieplińskiego - Lisa Kuli do Hetmańska i dalej trasą bez zmian. Od Lwowska  do Hetmańska trasą bez zmian, następnie Lisa-Kuli – Cieplińskiego – Marszałkowska i dalej trasą bez zmian.
  • 31 – od Lubelska do Marszałkowska trasą bez zmian, następnie Cieplińskiego – Lisa Kuli – Kilara do Podwisłocze i dalej trasą bez zmian. Od Sikorskiego do Kopisto trasą bez zmian, następnie Kilara - Lisa-Kuli – Cieplińskiego do Marszałkowska i dalej trasą bez zmian.
  • 37 – od Trembeckiego do Marszałkowska trasą bez zmian, następnie Cieplińskiego – Lisa Kuli do ul. Hetmańskiej i dalej trasą bez zmian. Od Hermanowej do Hetmańskiej trasą bez zmian następnie Lisa-Kuli – Cieplińskiego do Marszałkowska i dalej trasą bez zmian.

Reklama

Tagi

Podziel się z innymi

Reklama

Wasze komentarze

Pozostalo znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Dodaj komentarz

Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Reklama

Pozostałe aktualności

Targi Ślubne Wedding Day już 23 października w Rzeszowie - Aktualności Rzeszów

Targi Ślubne Wedding Day już 23 października w Rzeszowie

RZESZÓW. Do 8 października bilety można kupić w promocyjnej cenie....

Zakończyła się przebudowa skrzyżowania al. Wyzwolenia z al. Okulickiego - Aktualności Rzeszów

Zakończyła się przebudowa skrzyżowania al. Wyzwolenia z al. Okulickiego

RZESZÓW. Jedna z największych inwestycji drogowych w Rzeszowie w 2022 roku dobiegła końca. Na przebudowanym skrzyżowaniu al. Wyzwolen...

Uroczyste otwarcie TUTU w Plazie. W sobotę bezpłatne atrakcje dla dzieci - Aktualności Rzeszów

Uroczyste otwarcie TUTU w Plazie. W sobotę bezpłatne atrakcje dla dzieci

RZESZÓW. W programie, m.in. koncert mobilnej filharmonii, animacje, konkursy z nagrodami, słodkie upominki i arteterapia....

Pola Nadziei. Zasadzą żonkile w Parku Papieskim w szczytnym celu  - Aktualności Rzeszów

Pola Nadziei. Zasadzą żonkile w Parku Papieskim w szczytnym celu

RZESZÓW. To już 3. edycja akcji "Pola Nadziei" organizowana przez Fundację Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci....

Jazda profilaktyczna. Sprawdź, gdzie zaparkuje autobus "Medyka" w październiku - Aktualności Rzeszów

Jazda profilaktyczna. Sprawdź, gdzie zaparkuje autobus "Medyka" w październiku

RZESZOW. W autobusie mieszkańcy mogą bezpłatnie wykonać badania profilaktyczne 40+....

Reklama

Nowe na portalu

Reklama

Najczęściej czytane

Reklama

Wasze opinie

Dowiedz się, w której aptece kupisz swój lek. Ruszyła specjalna infolinia NFZprazykwantel sprzedam prazykwa: Lek przeciwgrzybiczy...
Gdzie w Rzeszowie można oddać przeterminowane leki? Lista aptekprazykwantel sprzedam prazykwa: Metformina cukrzyca...
Wypadek na A4. Ranny 8-letni chłopiecDawid Petrus: Proszę rodzinę dziecka...
Czołowe zderzenie busa z osobówką w Nowej DębieDawid Petrus: Proszę osobę poszkodowaną...
Dowiedz się, w której aptece kupisz swój lek. Ruszyła specjalna infolinia NFZprazykwantel sprzedam prazykwa: Alfadiol alfakalcydol...
Black Sabbath "The End of The End"tramwaj: Warto zobaczyć - świetny...
Reklama
Partnerzy: