Reklama

Informator Atrakcje Rzeszowa

LODOWISKO MILLENIUM HALL

LODOWISKO MILLENIUM HALL
HISTORIA

Lodowisko przy kompleksie handlowo – rozrywkowym Millenium Hall usytuowanym przy ul. Kopisto 1 uruchomione zostało dwa lata temu. Obiekt czynny jest w sezonie zimowym. Wyposażony w sztucznie mrożoną nawierzchnię. O ile pozwalają na to warunki atmosferyczne, lodowisko jest oddawane do użytku mieszkańców wraz z początkiem grudnia i działa do lutego.

ATRAKCJE


Dogodna lokalizacja pozwala na to, aby połączyć rozrywkę z zakupami. Plac, na którym znajduje się sezonowe lodowisko to powierzchnia eventowa. Łyżwiarze szusują przy głośnej muzyce oraz w typowo świątecznym klimacie, gdyż dookoła obiektu porozstawiane są stoiska z bożonarodzeniowymi ozdóbkami czy produktami regionalnymi.

GODZINY OTWARCIA


Lodowisko czynne jest w sezonie w godz. od 10.00 do 21.00 przez wszystkie dni tygodnia.
 
Fot. Millenium Hall
 
 
Reklama
LODOWISKO MILLENIUM HALL
« Poprzedni   |  Powrót  |   Następny »

Nowe na portalu

Reklama

Najczęściej czytane

Reklama

Ankieta

Jak często korzystasz z nowej wypożyczalni rowerów i skuterów blinkee.city?

Codziennie

Przynajmniej raz w tygodniu

Kilka razy w tygodniu

Nie korzystam z wypożyczalni

Głosuj Zobacz wyniki
Reklama
Partnerzy:
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem