Reklama

Informator Atrakcje Rzeszowa

MINI POLE GOLFOWE

MINI POLE GOLFOWE
HISTORIA

Obiekt został niedawno oddany do użytku. W grudniu 2013 właściciel obecnego pola – Michał Mucha - otrzymał w dzierżawę grunt na rzeszowskich bulwarach, a dokładniej w rejonie Lisiej Góry. Radni udostępnili inwestorowi powierzchnię około 11 arów, na której miał pojawić się kolejny teren rekreacyjny w postaci pierwszego w mieście mini pola golfowego. Prace nad obiektem zakończyły się pomyślnie przed wakacjami 2014. Plac został oddane do użytku wraz z początkiem czerwca.

ATRAKCJE

Mini pole golfowe jest świetnym miejscem dla całych rodzin. Przychodzą tam chętnie zarówno ludzie młodzi, jak i dzieci oraz osoby starsze. Obiekt odwiedzają zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Wejście na plac jest odpłatne. W sezonie pole było czynne przez cały tydzień. Do dyspozycji grających przygotowano 12 dołków.
Reklama
MINI POLE GOLFOWE MINI POLE GOLFOWE MINI POLE GOLFOWE MINI POLE GOLFOWE
« Poprzedni   |  Powrót  |   Następny »

Nowe na portalu

Reklama

Najczęściej czytane

Reklama

Ankieta

Jak często korzystasz z nowej wypożyczalni rowerów i skuterów blinkee.city?

Codziennie

Przynajmniej raz w tygodniu

Kilka razy w tygodniu

Nie korzystam z wypożyczalni

Głosuj Zobacz wyniki
Reklama
Partnerzy:
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem