Reklama

Informator Atrakcje Rzeszowa

PARK LINOWY EXPEDYCJA

PARK LINOWY EXPEDYCJA
HISTORIA

Park linowy EXPEDYCJA został stworzony na rzeszowskich Olszynkach. To pierwszy w Polsce park tego typu, który posiada oświetlone trasy. Przeznaczony jest do użytku dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Plac podzielony został na trzy trasy, na których znajduje się łącznie 35 platform oraz przeszkód. Najniższe z nich wiszą na wysokości sześciu metrów nad ziemią. Z oferty parku mogą korzystać klienci indywidualni, firmy w ramach imprez integracyjnych oraz szkoły w ramach półkolonii.

ATRAKCJE

Park linowy EXPEDYCJA posiada trzy trasy zróżnicowane pod względem stopnia trudności. Dzięki oświetleniu obiektu możliwe okazuje się korzystanie z placu także w godzinach wieczornych. Poza pokonywaniem toru przeszkód przygotowano również punkt gastronomiczny, w którym można coś smacznego przekąsić i odpocząć. Atrakcją dla dzieci jest plac zabaw, który wyposażony został trampolinę, dmuchane przyrządy do zabawy, ławeczki oraz ściankę wspinaczkową. Korzystać z parku mogą osoby ze wzrostem przekraczającym 120 centymetrów.

GODZINY OTWARCIA

Sezon 2014 - od 1 maja do 31 września. Park czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 12 do 21 a w weekendy od 10 do 21.
 
Autor zdjęć: Victor
 
 
Reklama
PARK LINOWY EXPEDYCJA PARK LINOWY EXPEDYCJA PARK LINOWY EXPEDYCJA
« Poprzedni   |  Powrót  |   Następny »

Nowe na portalu

Reklama

Najczęściej czytane

Reklama

Ankieta

Jak często korzystasz z nowej wypożyczalni rowerów i skuterów blinkee.city?

Codziennie

Przynajmniej raz w tygodniu

Kilka razy w tygodniu

Nie korzystam z wypożyczalni

Głosuj Zobacz wyniki
Reklama
Partnerzy:
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem