Reklama

Informator Atrakcje Rzeszowa

PARK LINOWY LINOSKOCZEK

PARK LINOWY LINOSKOCZEK
HISTORIA

Park linowy Linoskoczek powstał w Rzeszowie przy ul. Rodzinnej. Zgodnie z założeniem, plac jest miejscem idealnym na wycieczkę szkolną bądź wypad w gronie rodzinnym. Kiedyś na terenie kompleksu istniała dodatkowo ścianka wspinaczkowa, która była pierwszym tego typu obiektem na świeżym powietrzu w całym mieście. Dziś park stanowi świetną atrakcję dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

ATRAKCJE

W parku linowym Linoskoczek można skorzystać z kolorowych przeszkód, które zawieszone zostały na kilku bądź kilkunastu metrach nad ziemią. Ponadto na terenie obiektu znajduje się jedenaście tras wspinaczkowych zróżnicowanych pod względem stopnia trudności. Specjalnie dla najmłodszych odwiedzających park przygotowano kompleksowo wyposażony plac zabaw oraz tramplinę. Poza tym, Linoskoczek dla wszystkich chętnych proponuje profesjonalne kursy oraz szkolenia.

GODZINY OTWARCIA
 
Park linowy Linoskoczek jest czynny od kwietnia do października. W miesiącach: kwiecień, maj, wrzesień, październik z atrakcji można korzystać od piątku do niedzieli oraz w dni świąteczne w godzinach od 11.00 do 20.00. W sezonie, tj. miesiącach: czerwiec, lipiec, sierpień, park jest otwarty codziennie w godzinach od 11.00 do 21.00. Dla grup szkolnych oraz zorganizowanych obiekt czynny jest we wszystkie dni tygodnia, po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej: 790 779 205.


 
 
Zdjęcia: Park Linoskoczek
 
 
Reklama
PARK LINOWY LINOSKOCZEK PARK LINOWY LINOSKOCZEK PARK LINOWY LINOSKOCZEK PARK LINOWY LINOSKOCZEK PARK LINOWY LINOSKOCZEK PARK LINOWY LINOSKOCZEK
« Poprzedni   |  Powrót  |   Następny »

Nowe na portalu

Reklama

Najczęściej czytane

Reklama

Ankieta

Jak często korzystasz z nowej wypożyczalni rowerów i skuterów blinkee.city?

Codziennie

Przynajmniej raz w tygodniu

Kilka razy w tygodniu

Nie korzystam z wypożyczalni

Głosuj Zobacz wyniki
Reklama
Partnerzy:
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem