Reklama

Inwestycje w Rzeszowie

Kładki rowerowe przy mostach. Kolejny przetarg

Dodano: 25.05.2017

Kładki rowerowe przy mostach. Kolejny przetarg - Inwestycje w Rzeszowie

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

W planach

RZESZÓW. Ostatnio kwoty oszacowane przez chętnych podjąć się zadania były zbyt wysokie. Postepowanie przetargowe trzeba było unieważnić. Jak będzie tym razem?

W ramach poprawy infrastruktury rowerowej na terenie Rzeszowa planowane jest stworzenie kładek dla jednośladów przy głównych miejskich przeprawach. Nowe alejki mają pojawić się na mostach: Karpackim, Narutowicza oraz Lwowskim. Ponadto niezbędne będzie również stworzenie kolejnych ścieżek, które umożliwią połączenie dotychczasowych alejek z projektowanymi kładkami.

We wcześniejszym przetargu swoją ofertę przedstawiła firma BIK-Kopczyk z Rzeszowa, która wyceniła planowane prace aż na ponad 670 tys. zł, podczas gdy w puli miejskiej na ten cel zarezerwowane jest maksymalnie 250 tys. zł.
 
Reklama

Tagi

Podziel się z innymi

Reklama

Wasze komentarze

Pozostalo znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Dodaj komentarz

Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Reklama

Pozostałe aktualności

Reklama

Nowe na portalu

Reklama

Najczęściej czytane

Reklama

Ankieta

Jak często korzystasz z nowej wypożyczalni rowerów i skuterów blinkee.city?

Codziennie

Przynajmniej raz w tygodniu

Kilka razy w tygodniu

Nie korzystam z wypożyczalni

Głosuj Zobacz wyniki
Reklama
Partnerzy:
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem