Reklama

Inwestycje w Rzeszowie

Pięciopoziomowy parking przy ul. Pułaskiego

Dodano: 11.07.2019

Pięciopoziomowy parking przy ul. Pułaskiego - Inwestycje w Rzeszowie

fot. Pixabay

W planach

RZESZÓW. Ratusz chce zbudować przy basenach ROSIR-u pięciopoziomowy parking. Aktualnie trwają pracę nad przygotowaniem programu funkcjonalno-użytkowego. 

Gdzie: ul. Pułaskiego

Co powstanie: Mowa o pięciopoziomowym parkingu z czterema kondygnacjami pod ziemią i jedną na poziomie obecnego parkingu. Koszty oraz pozostałe szczegóły inwestycji znane będą w październiku po opracowaniu programu funkcjonalno-użytkowego. Przetarg ma szanse ruszyć już w przyszłym roku
Reklama

Tagi

Podziel się z innymi

Reklama

Wasze komentarze

Pozostalo znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Dodaj komentarz

Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Reklama

Pozostałe aktualności

Reklama

Nowe na portalu

Reklama

Najczęściej czytane

Reklama

Ankieta

Jak często korzystasz z nowej wypożyczalni rowerów i skuterów blinkee.city?

Codziennie

Przynajmniej raz w tygodniu

Kilka razy w tygodniu

Nie korzystam z wypożyczalni

Głosuj Zobacz wyniki
Reklama
Partnerzy:
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem