Reklama

Informator Place zabaw w Rzeszowie

Osiedlowy plac zabaw przy ul. Bieckiej 1

Osiedlowy plac zabaw przy ul. Bieckiej 1
Mniejszy plac zabaw zlokalizowany przy ul. Bieckiej 1, na osiedlu Kotuli. Placyk znajduje się na terenie ogrodzonym drewnianym płotkiem. Wyposażony jest w kilka urządzeń zabawowych z myślą o małych dzieciach. Są tam: huśtawki, karuzela, mała zjeżdżalnia, urządzenia sprężynowe, konstrukcja z domkiem, dużą zjeżdżalnią, drabinką i mostkiem oraz piaskownica z zadaszeniem.

fot. RESinet.pl

 

 
Reklama
Osiedlowy plac zabaw przy ul. Bieckiej 1 Osiedlowy plac zabaw przy ul. Bieckiej 1 Osiedlowy plac zabaw przy ul. Bieckiej 1 Osiedlowy plac zabaw przy ul. Bieckiej 1
« Poprzedni   |  Powrót  |   Następny »

Nowe na portalu

Reklama

Najczęściej czytane

Reklama

Ankieta

Jak często korzystasz z nowej wypożyczalni rowerów i skuterów blinkee.city?

Codziennie

Przynajmniej raz w tygodniu

Kilka razy w tygodniu

Nie korzystam z wypożyczalni

Głosuj Zobacz wyniki
Reklama
Partnerzy:
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem