Reklama

Informator Place zabaw w Rzeszowie

Plac zabaw w Parku Papieskim

Plac zabaw w Parku Papieskim
W Parku Papieskim mieści się największy plac zabaw w Rzeszowie. Został oddany do użytku we wrześniu 2012 r. Koszt inwestycji to ponad 1,5 mln zł. W ramach tworzenia tej części parku zostały wybudowane alejki, postawione ławki i kosze na śmiecie, zasadzona zieleń.

Plac zabaw mieści się na 40-arowej przestrzeni od strony al. Armii Krajowej. Na placu zastosowano nawierzchnie piaszczystą. Wyposażony jest w trzy piaskownice i aż 13 urządzeń zabawowych, w tym, m.in.: sześć huśtawek, dwa statki, kilka bujaków sprężynowych oraz instalacje ze zjeżdżalniami, mostkami, rurami do zjeżdżania i drabinkami.

Tuż obok placu znajduje się siłownia plenerowa oraz parking z ponad 100 miejscami postojowymi.

fot. ViC / RESinet.pl

 
 
Reklama
Plac zabaw w Parku Papieskim Plac zabaw w Parku Papieskim Plac zabaw w Parku Papieskim Plac zabaw w Parku Papieskim Plac zabaw w Parku Papieskim Plac zabaw w Parku Papieskim Plac zabaw w Parku Papieskim Plac zabaw w Parku Papieskim Plac zabaw w Parku Papieskim Plac zabaw w Parku Papieskim Plac zabaw w Parku Papieskim Plac zabaw w Parku Papieskim Plac zabaw w Parku Papieskim Plac zabaw w Parku Papieskim
« Poprzedni   |  Powrót  |   Następny »

Nowe na portalu

Reklama

Najczęściej czytane

Reklama

Wasze opinie

Reklama
Partnerzy: