Reklama

Informator Patronat

Portal RESinet.pl od lat patronuje różnym wydarzeniem, imprezom i koncertom jakie odbywają się w Rzeszowie i w regionie. Stale współpracujemy z licznymi instytucjami ze sfery szeroko pojętej rozrywki i kultury, informując internautów o wydarzeniach jakie się w nich odbywają.

Wysoka pozycja portalu RESinet.pl w szeregu portali informacyjnych na Podkarpaciu, zapewnia liczną rzeszę internautów codziennie odwiedzających nasze serwisy tematyczne . Zapraszamy zatem wszystkich organizatorów imprez i koncertów w naszym regionie do współpracy.

Portal resinet.pl może zaoferować:

  1. Możliwość zamieszczenia jednej z form reklamy internetowej promującej wydarzenie/imprezę na stronach portalu.
  2. Informacja o imprezie/wydarzeniu z możliwością zamieszczenia kilku zdjęć, wyświetlana na stronie głównej portalu oraz w danym serwisie tematycznym, w zależności od charakteru imprezy/wydarzenia.
  3. Jednoczesna promocja imprezy/wydarzenia pod patronatem w kilku serwisach portalu w różnych formach.
  4. Informacja o imprezie/wydarzeni zamieszczona w cotygodniowym Newsletterze resinet.pl
  5. Inne niestandardowe formy uzgodnione indywidualnie z klientem, w zależności od potrzeb i charakteru imprezy/wydarzenia obejmowanego patronatem.

W zamian oczekujemy:

  1. Zamieszczenie logotypu portalu na wszelkich materiałach reklamowych promujących dane wydarzenie, imprezę, koncert (plakaty, ulotki, programy, itp.)
  2. Zamieszczenie resinet.pl jako patrona medialnego we wszelkich informacjach prasowych dotyczących wydarzenia/imprezy objętej patronatem.
  3. W zależności od miejsca i charakteru imprezy/wydarzenia możliwość powieszenie bannera reklamowego portalu, plakatu, kolportażu ulotek, emisji prezentacji multimedialnej lub też reklamy radiowej, itp.
  4. Przeznaczenie na rzecz portalu oraz w celach konkursowych odpowiedniej puli nagród w postaci, np. wejściówek na daną imprezę/wydarzenie/koncert, jeśli oczywiście są one warunkiem wstępu. (Nie dotyczy imprez bezpłatnych)

Ponadto przewidujemy inne formy współpracy nie wymienione powyżej, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

Wszystkich zainteresowanych współpracą przy nagłośnieniu imprez/wydarzeń zapraszamy do skontaktowania się z nami: e-mail:
redakcja@resinet.pl
, resinet@resinet.pl, kultura@resinet.pl, rozrywka@resinet.pl, kina@resinet.pl .

Jeśli chcesz jedynie, aby podstawowa informacja o danej imprezie/koncercie/wydarzeniu znalazła się w Kalendarium Imprez w serwisie ROZRYWKA, użyj stosownego Formularza zgłaszania Imprez.

Ostatnie większe patronaty medialne RESinet.pl

Najczęściej czytane

Reklama

Fotorelacje

Zobacz inne fotorelacje

Wasze opinie

Nowe na portalu

Ankieta

Czy uważasz, że Pomnik Czynu Rewolucyjnego zniknie z przestrzeni miejskiej?

Tak

Nie

Trudno powiedzieć

Głosuj Zobacz wyniki
Reklama
Partnerzy:

Drogi Użytkowniku!
Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajdują się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwiązaniach opt-out, które umożliwiają określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem