Reklama

Informator Współpraca

Jeśli jesteś zainteresowany(a) współpracą z portalem resinet.pl napisz na adres redakcja@resinet.pl lub zadzwoń pod nr. tel: 017 85 06 396. Jesteśmy skłonni do współpracy na różnych płaszczyznach. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Redagowanie serwisu tematycznego lub jego elementów

Zainteresowanych współpracą w ramach konkretnego serwisu tematycznego portalu, prosimy o wysyłanie propozycji na bezpośrednie adresy mailowe tych działów, np.

Współpraca z serwisem:

Artykuły, notki prasowe, fotografie, filmy wideo

Jeśli zajmujesz się pisaniem artykułów czy krótkich notek prasowych czy też publicystycznych, w szczególności związanych z samym Rzeszowem lub naszym regionem, i chciałbyś/abyś aby zostały one opublikowane na łamach portalu, czekamy na zgłoszenia. Jeśli uznamy, temat podjęty w artykule za ciekawy, i przede wszystkim odpowiedni pod względem tematyki, może on zostać opublikowany na łamach portalu resinet.pl

Zachęcamy również do stałej współpracy fotografów czy też autorów filmów video, których prace mogłyby zostać opublikowane na łamach portalu.

Wymiana linków:

Wszystkich chętnych zapraszamy również do wymiany linków - www.linki.resinet.pl

W tym celu prosimy o wysłanie propozycji na adres resinet@resinet.pl

Najczęściej czytane

Reklama

Fotorelacje

Zobacz inne fotorelacje

Wasze opinie

Nowe na portalu

Ankieta

Jak często korzystasz z nowej wypożyczalni rowerów i skuterów blinkee.city?

Codziennie

Przynajmniej raz w tygodniu

Kilka razy w tygodniu

Nie korzystam z wypożyczalni

Głosuj Zobacz wyniki
Reklama
Partnerzy:
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem