Rzeszów - Czwartek, 23.05.2024
Reklama

Inwestycje

NAJWIĘKSZA INWESTYCJIA DROGOWA W RZESZOWIE

Na jakim etapie jest budowa Wisłokostrady? [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Postępują prace przy budowie Wisłokostrady. Roboty prowadzone są równolegle w kilku miejscach. Ta strategiczna dla układu drogowego miasta inwestycja ma być gotowa wiosną 2026 roku.

Rzeszów

2,3 mln zł dla rzeszowskich strażaków ochotników, w tym m.in. na nowy wóz dla OSP Dębina

RZESZÓW. 2,3 mln zł zaplanowało w tym roku miasto na dofinansowanie inwestycyjne rzeszowskich Ochotniczych Straży Pożarnych.

Połączenie ulicy Wołyńskiej z ul. Słoneczny Stok

Trwa budowa drogi, która połączy dwa rzeszowskie osiedla [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwają prace na budowie drogi, która docelowo połączy ulice Wołyńską na osiedlu Kotuli z ulicą Potokową na os. Staroniwa. Inwestycja została podzielona na dwa etapy. Obecnie realizowany jest I etap, który obejmuje przedłużenie...

PRZETARG ROZSTRZYGNIĘTY

Wiemy, kto wybuduje dzwonnicę na placu Wolności

RZESZÓW. Miasto rozstrzygnęło przetarg na budowę dzwonnicy Dzwonu Niepodległości. Wybuduję ją firma AJ Profibud spółka z o.o. z Chmielnika za prawie 275 tys. zł. Obiekt ma stanąć do sierpnia tego roku.

WAŻNA INWESTYCJA DROGOWA W RZESZOWIE

Podpisano umowę na budowę drogi, która połączy ul. Krzyżanowskiego z ul. Wieniawskiego

RZESZÓW. We wtorek, Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek podpisał umowę z wykonawcą na budowę drogi, która połączy ul. Krzyżanowskiego z ul. Wieniawskiego. Dzięki niej mieszkańcy osiedli Słocina i Zalesie zyskają komfortowe połączenie z centrum Rzeszowa.

Rzeszów

Prace wykończeniowe na budowie nowego komisariatu Policji w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Na budowie nowej siedziby II Komisariatu Policji w Rzeszowie, trwają prace wykończeniowe wewnątrz budynków oraz roboty związane z zagospodarowaniem terenu.

Rzeszów

Postęp prac przy przebudowie ul. Grunwaldzkiej [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Wykonawca, firma OBO Polska, kontynuuje roboty na odcinku od skrzyżowania z ul. Kościuszki do skrzyżowania z ul. Sobieskiego. Układane są m.in. płyty i kostka granitowa. W zeszłym tygodniu na plac budowy przyjechały już...

Rzeszów

Podpisano umowę z wykonawcą PCLA. Ma być gotowe jesienią 2026 roku

RZESZÓW. Dziś w ratuszu podpisano umowę z firmą Mirbud, która wybuduje Podkarpackie Centrum Lekkiej Atletyki za kwotę 194 mln zł. Inwestycja ma być gotowa w październiku 2026 roku.

Rzeszów

Rozbudowa stadionu na os. Przybyszówka. Powstaną m.in. zadaszone trybuny

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na rozbudowę boiska piłkarskiego przy ul. Stadionowej w Rzeszowie. Powstaną m.in. dwie zadaszone trybuny. Zadanie będzie realizowane w ramach RBO.

Rzeszów

W czerwcu otwarcie drugiego SOR’u w Rzeszowie

​RZESZÓW. Jak zapowiedziała wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul, w czerwcu planowane jest otwarcie drugiego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Rzeszowie. Nowy SOR powstaje w Szpitalu MSWiA przy ul. Krakowskiej. Jego budowa jest już na ukończeniu.

Rzeszów

Jest ZRID dla rozbudowy S19 Sokołów Małopolski - Jasionka

PODKARPACIE. Firma Strabag, która wybuduje drugą jezdnię drogi ekspresowej S19 na odcinku S19 Sokołów Małopolski – Jasionka może rozpocząć prace. Wojewoda Podkarpacki wydał decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID).

Rzeszów

Ważny krok w kierunku budowy Podkarpackiego Centrum Medycyny Dziecięcej

RZESZÓW. Jest pozytywna opinia o celowości inwestycji dla Podkarpackiego Centrum Medycyny Dziecięcej. Decyzja MZ otwiera drogę do rozpoczęcia procedury przetargowej. Budowa PCMD będzie kosztowała około 630 mln zł.

Rzeszów

Wiemy, kto wybuduje nową strefę wypoczynku na osiedlu Drabinanka

RZESZÓW. Arkadia - taką nazwę będzie miała nowa strefa wypoczynku i rekreacji na rzeszowskim osiedlu Drabinianka. Wybuduje ją firma Deep Green za kwotę 390 tys. zł.

Rzeszów

Nowe miejsce wypoczynku i rekreacji na os. Staromieście. Podpisano umowę

RZESZÓW. Miasto podpisało umowę z wykonawcą na utworzenie strefy wypoczynku i rekreacji na osiedlu Staromieście. Zielona przestrzeń powstanie w rejonie ulic Lubicz i Staromiejskiej.

Rzeszów

W centrum Rzeszowa powstało nowe boisko

RZESZÓW. Przy ul. Jagiellońskiej w Rzeszowie powstało nowe, wielofunkcyjne boisko sportowe. Obiekt o wartości 417 tys. zł powstał w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Rzeszów

Nowe inwestycje na lotnisku w Jasionce. Plany na najbliższe lata

RZESZÓW. Port lotniczy Rzeszów-Jasionka podsumował inwestycje zrealizowane w ciągu ostatnich lat i przedstawił ambitne plany na kolejne lata. Zapowiedziano dynamiczny rozwój w obszarze ruchu pasażerskiego i towarowego. Realizacja nowych zadań pozwoli przybliżyć lotnisko do...

Rzeszów

Przebudowany odcinek DW 878 z Rzeszowa do Jasionki oficjalnie otwarty

RZESZÓW. Koszt inwestycji to prawie 150 mln złotych.

Rzeszów

Wybrano wykonawcę PCLA. Zrealizuje inwestycję za 194 mln zł

RZESZÓW. Firma Mirbud  wybuduje Podkarpackie Centrum Lekkiej Atletyki. Koszt inwestycji to 194 mln zł. Nowy stadion ma być gotowy jesienią 2026 roku.

Rzeszów

Rozbudowa Szkoły Podstawowej nr 21 w Rzeszowie. Ruszył przetarg na wykonawcę inwestycji

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która zajmie się rozbudową Szkoły Podstawowej nr 21 przy w Rzeszowie. Wykonawca inwestycji będzie miał czas do końca maja 2026 na jej realizację.

Reklama