Rzeszów - Wtorek, 28.05.2024
Reklama

Artykuł sponsorowany

Czy warto jechać na wycieczkę z biurem podróży?

Sezon wakacyjny zbliża się wielkimi krokami i to bezwzględnie ostatni dzwonek na zorganizowanie wymarzonego urlopu. Planowanie wyjazdu na własną rękę choć satysfakcjonujące bywa niezwykle frustrujące, czasochłonne i obarczone sporym ryzykiem. Wakacje z biurem podróży...

Artykuł sponsorowany

Bluzy z nadrukiem dla firmy - jak je zaprojektować? 5 zasad

Bluzy z nadrukiem stały się nieodłącznym elementem współczesnego marketingu. Projektowanie firmowych ubrań wymaga strategicznego podejścia i zrozumienia, co przyciąga uwagę docelowej grupy odbiorców. Przed przystąpieniem do tworzenia należy więc poznać kluczowe zasady, które pomogą...

Rzeszów

Remonty remiz i nowy samochód dla OSP Rzeszów Zalesie

OSP Rzeszów Zalesie będzie miało nowy średni samochód ratowniczo-gaśniczy. Zakup pojazdu będzie sfinansowany ze środków z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Rzeszowa.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Markowej. Nie żyje 20-letnia kobieta

MARKOWA. 20-letnia kobieta kierująca fordem, uderzyła w bariery ochronne, wpadła do przydrożnego rowu i dachowała. Niestety, jej życia nie udało się uratować.

Rzeszów

Zwłoki kobiety przy ul. Lubelskiej. Policjanci ustalili jej tożsamość

RZESZÓW. Rzeszowskim policjantom udało się w końcu ustalić tożsamość kobiety, której zwłoki znaleziono w przy ul. Lubelskiej. Okazało się, że to 48-letnia obywatelka Ukrainy.

Nowy teren rekreacyjny

Na os. Biała powstanie ogród kieszonkowy z boiskiem i tyrolką

RZESZÓW. Mieszkańcy rzeszowskiego osiedla Biała zyskają nowy teren rekreacyjny. W rejonie istniejącego placu zabaw, powstanie ogród kieszonkowy.

Artykuł sponsorowany

Praktyczne prezenty dla taty: gadżety i narzędzia, które ułatwią mu codzienne obowiązki i hobby

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Ojca, a Ty coraz częściej zastanawiasz się nad odpowiednim prezentem? Zależy Ci na tym, aby w tym roku podarować tacie coś praktycznego? Koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami na...

NOWA SPORTOWA ATRAKCJA

Jest umowa na budowę Fun Parku na os Baranówka

RZESZÓW. Inwestycja powstanie w ramach ostatniej edycji Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Jej koszt to nieco ponad 388 tys. zł.

Reklama