Rzeszów - Piątek, 21.11.2025
Reklama

82-latek wbił się samochodem w blok

Dodano: 27.11.2020 r.

fot. KPP Jarosław
fot. KPP Jarosław
PODKARPACIE. 82-letni kierowca citroena uderzył w zaparkowane audi, po czym wjechał na schody prowadzące do klatki i uderzył w budynek. On i jego pasażerka trafili do szpitala.

Jarosławscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj po godz. 13:00 na jednym z parkingów osiedlowych w Jarosławiu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 82-letni kierowca citroena – mieszkaniec powiatu jarosławskiego - jadąc po osiedlowym parkingu, najechał nagle na prawidłowo zaparkowane audi, a następnie wjechał na schody prowadzące do klatki schodowej bloku, uszkadzając infrastrukturę budynku.

W samochodzie podróżowała również pasażerka. Obydwoje trafili do szpitala. 82-latek był trzeźwy.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistycznym, policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Potrzebni statyści do filmu kręconego na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Mieszkańcy Podkarpacia mają kolejną szansę, żeby znaleźć się na planie filmowym. Do kręconego właśnie m.in. na terenach powiatu ustrzyckiego filmu potrzebni są statyści.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [12.10.2021]

PODKARPACIE.  Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 78 nowych zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarły 4 osoby.

Podkarpacie

Powołano instytucje mające dbać o bezpieczeństwo na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart, podkarpacki kurator oświaty oraz szefowie służb mundurowych podpisali wczoraj porozumienie powołujące Podkarpacką Unię Bezpieczeństwa i Podkarpacką Radę Bezpieczeństwa przy Wojewodzie Podkarpackim.

Podkarpacie

Kolejny odcinek trasy Via Carpatia oddany do ruchu

PODKARPACIE. Od dzisiaj kierowcy będą mogli korzystać z kolejnego odcinka trasy Via Carpatia.

Podkarpacie

Dwa tragiczne wypadki na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W Rakszawie kierujący nissanem najechał na leżącego na jezdni pieszego, który zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. W Jedliczu kierujący renaultem uderzył w betonowy przepust, poniósł śmierć na miejscu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [11.10.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 31 nowych zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 69 osób wyzdrowiało. Nie potwierdzono żadnych zgonów.

Podkarpacie

Stracił panowanie nad samochodem i wpadł do rzeki

PODKARPACIE. 19-letni kierowca mazdy, stracił panowanie nad pojazdem i dachował w rzece. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [8.10.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 72 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Reklama