Rzeszów - Poniedziałek, 18.08.2025
Reklama

Alert IMGW dla Podkarpacia. Będzie mocno wiało

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z prognozowanym, silnym wiatrem w południowej części województwa podkarpackiego.

Ostrzeżenie obowiązuje w piątek (22.12) od godz. 14:00 do godz. 22:00 na terenie powiatów :brzozowski, dębicki, jasielski, kolbuszowski, Krosno, krośnieński, leżajski, łańcucki, mielecki, niżański, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, Rzeszów, sanocki, stalowowolski, strzyżowski, Tarnobrzeg i tarnobrzeski.

Synoptycy zapowiadają silny wiatr o średniej prędkości do 40 km/h, w porywach do 80 km/h, z zachodu.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Nisko: Dwóch mężczyzn śmiertelnie porażonych prądem

PODKARPACIE. Dwaj mężczyźni, podczas podcinania wierzchołków drzew w pobliżu linii wysokiego napięcia, zostali śmiertelnie porażeni prądem.

Podkarpacie

Zderzenie dwóch ciężarówek na DK28 w Trzcinicy. Kierowca zasnął za kierownicą

PODKARPACIE. W miejscowości Trzcinica w powiecie jasielskim zderzyły się dwa samochody ciężarowe. W wypadku ucierpiała jedna osoba. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu, które mogą potrwać do godz. 11:00.

Podkarpacie

Wszedł wprost pod nadjeżdżający samochód, zginął na miejscu

PODKARPACIE. 81-mieszkaniec gminy Laszki, prowadząc rower poboczem, wszedł wprost pod nadjeżdżającego volkswagena. Mężczyzna zginął na miejscu.

Podkarpacie

Tymczasowe kontrole na granicy polsko-słowackiej

PODKARPACIE. O północy tymczasowo przywrócono kontrole graniczne na granicy polsko - słowackiej. Kontrole prowadzone są na kierunku wjazdowym do Polski. Granice można przekroczyć tylko w wyznaczonych miejscach.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Tryńczy. Dachował opel, kierowca nie żyje

PODKARPACIE. 70-letni kierowca opla, stracił panowanie nad samochodem, wjechał do rowu i dachował. Pomimo reanimacji, mężczyzna zmarł. 57-pasażerka pojazdu trafiła do szpitala.

Podkarpacie

"Historia zapisana w drzewach". Święto Parku w Łańcucie

LAŃCUT. Muzeum-Zamku w Łańcucie zaprasza na historyczny piknik rodzinny z atrakcjami dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Tegoroczne Święto Parku odbędzie się pod hasłem „Historia zapisana w drzewach”.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na łańcuckim odcinku A4. Nie żyje 1 osoba

PODKARPACIE. 71-letnia kobieta zginęła w wypadku, do którego doszło dziś rano na łańcuckim odcinku autostrady A4, w kierunku Przeworska.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Zahutyniu. Zginęła 65-letnia kobieta

PODKARPACIE. W miejscowości Zahutyń w powiecie sanockim ciężarówka potrąciła pieszą przechodzącą przez jezdnię. W wyniku obrażeń kobieta zmarła w szpitalu. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Reklama