Rzeszów - Poniedziałek, 19.05.2025
Reklama

Chciał spalić dom, w którym przebywała jego rodzina

Dodano:

fot. Archiwum KMP Przemyśl
fot. Archiwum KMP Przemyśl
PODKARPACIE. 3 miesiące w areszcie spędzi 61-latek, który podłożył ogień na klatce schodowej domu, w którym przebywała jego rodzina. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek w jednej z miejscowości gminy Krzywcza w powiecie przemyskim. 61-letni mężczyzna podłożył ogień na klatce schodowej jednego z domów. W środku przebywała jego była żona wraz z córką i dwiema wnuczkami. Na szczęście nie doszło do tragedii. Domownicy zdążyli opuścić budynek, a strażacy ugasili pożar.  

Policja rozpoczęła poszukiwania 61-latka. Udało się go zatrzymać kilka godzin później.

Na wniosek Prokuratury Sąd Rejonowy w Przemyślu zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcznego aresztu. Mężczyźnie grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW. Intensywne opady śniegu na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenia 1 i 2 stopnia dla większości powiatów, dotyczące intensywnych opadów śniegu.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [13.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Króliku Polskim. Nie żyje 36-letni motocyklista

PODKARPACIE. 36-letni motocyklista stracił panowanie nad jednośladem, uderzył w betonowy przepust i wjechał do rzeki.

Podkarpacie

Podpisano umowę na dokumentację dla obwodnicy Kolbuszowej

PODKARPACIE. Dziś podpisano umowę pomiędzy GDDKiA Oddział w Rzeszowie, a firmą Promost Consulting Sp. z o. o. sp. k., na wykonanie dokumentacji dla obwodnicy Kolbuszowej.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 600 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 5 osób [12.04.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim przybyło 623 osoby zakażone koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Ponad 830 tys. zł na wsparcie filmów związanych z Podkarpaciem

PODKARPACIE. Ruszył nabór wniosków do piątej edycji konkursu na wsparcie produkcji filmowej Podkarpacki Regionalny Fundusz Filmowy 2021. Do rozdysponowania jest ponad 830 tys. zł.  Zgłoszenia trwają do 7 maja 2021 r.

Podkarpacie

Koronawirus. Kolejne zakażenia i zgony na Podkarpaciu [9.04.2021]

PODKARPACIE. Mamy najnowsze dane z Ministerstwa Zdrowia – ponad 100 zakażeń, blisko 1300 ozdrowieńców, 51 zgonów na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 1000 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 60 osób [8.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Reklama