Rzeszów - Wtorek, 20.05.2025
Reklama

Koronawirus. Duża liczba nowych zakażeń i zgonów na Podkarpaciu [27.02.2021]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim przybyło 684 osoby zakażone koronawirusem SARS-CoV-2, z czego 147 w Rzeszowie.

W porannym raporcie potwierdzono 30 ofiar śmiertelnych; 29 osób miało choroby współistniejące. To najwyższa liczba zgonów na Podkarpaciu  notowana od 12 stycznia 2021 r., kiedy to potwierdzono śmierć 24 mieszkańców województwa.

Na kwarantannie przebywa obecnie 10405 mieszkańców województwa. Wykonano 2726 testów, w tym 727 z wynikiem pozytywnym.

W szpitalach województwa podkarpackiego dostępnych jest 1667 łóżek dla pacjentów chorych na COvid-19. 1139 jest aktualnie zajętych. Dla najcięższych przypadków wolnych jest 58 respiratorów, ze 159 dostępnych. 

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 1000 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 60 osób [8.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus. Blisko 500 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 34 osoby [7.04.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim potwierdzono 482 nowe przypadki koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [6.04.2021]

PODKARPACIE. Ponad 330 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i 2 zgony na Podkarpaciu – wynika z najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia.

Podkarpacie

Powołano konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie onkologii i hematologii dziecięcej

PODKARPACIE. Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart powołała konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie onkologii i hematologii dziecięcej. Został nim dr hab. n. med. Radosław Chaber.

Podkarpacie

Tragedia na Podkarpaciu. Matka zabiła dwoje dzieci, a potem popełniła samobójstwo

PODKARPACIE. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Kopki na Podkarpaciu. 41-letnia kobieta śmiertelnie raniła dwoje swoich dzieci, a następnie sama odebrała sobie życie.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 1200 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 39 osób [31.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 900 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 18 osób [30.03.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim przybyło 919 osób zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2, w tym 128 w Rzeszowie.

Podkarpacie

Ponad 435 tys. osób na Podkarpaciu otrzyma "trzynastkę"

PODKARPACIE. Ponad 435 tys. osób w województwie podkarpackim otrzyma trzynastą emeryturę.

Reklama