Rzeszów - Czwartek, 28.08.2025
Reklama

Nowy rozkład jazdy Polregio. Od lutego 2025 r. połączenie Rzeszowa z Bieszczadami

Dodano: /

fot. Materiały prasowe Polregio
fot. Materiały prasowe Polregio

PODKARPACIE. Spółka Polregio ogłosiła zmiany w rozkładzie jazdy. Korekta obejmie wszystkie województwa, w których kursują pociągi przewoźnika, w tym również podkarpackie. Nowością będzie m.in. bezpośrednie połączenie Rzeszowa z Bieszczadami.

Więcej tras, nowe i powracające po przerwie relacje, nowe przystanki i częstsze połączenia – to główne zmiany związane z nowym rozkładem jazdy pociągów POLREGIO. W województwie podkarpackim korekta rozkładu obejmie następujące zmiany:

Od 15 grudnia wydłużona zostanie relacja jednej pary pociągów ze stacji Dębica do stacji Czechowice-Dziedzice, obecnie kursującej do Oświęcimia.

Przewoźnik zapowiedział również uruchomienie długo wyczekiwanego, bezpośredniego połączenia Rzeszowa z Bieszczadami. To wystartuje 22 lutego 2025 r. Pociąg będzie kursował w weekendy jako przyspieszony REGIO w relacji Rzeszów Główny–Ustrzyki Dolne–Rzeszów Główny.

Reklama

Od 10 marca 2025 r. dodatkowo w dni robocze będzie również kursować jedna para pociągów w relacji Rzeszów Główny–Ustrzyki Dolne–Rzeszów Główny oraz Rzeszów Główny–Sanok–Rzeszów Główny.

Zmiany nastąpią również w Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej. Zwiększy się częstotliwość kursowania pociągów z Rzeszowa Głównego do Dębicy, Strzyżowa nad Wisłokiem i Kolbuszowej.

Bez zmian pozostanie natomiast połączenie stolicy Podkarpacia z lotniskiem w Jasionce. Tak jak do tej pory, realizowanych będzie 13 par codziennych kursów.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Spada zużycie węgla kamiennego na Podkarpaciu. Wzrasta pobór gazu ziemnego i energii elektrycznej

PODKARPACIE. Największy spadek w zużyciu węgla kamiennego zanotowały przede wszystkim elektrownie i elektrociepłownie.

Podkarpacie

Poniedziałkowa akcja „trzeźwy poranek”. Ponad 20 tys. kontroli, 10 kierowców miało ponad 0,5 promila

PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci zatrzymali 26 kierujących, którzy kierowali pojazdami, mimo wypitego wcześniej alkoholu.

Podkarpacie

Cieszanów Rock Festiwal chce być bardziej „eko” i adoptuje koale

PODKARPACIE. Ekipa CRF w pierwszym noworocznym poście na facebooku zadeklarowała, że ekologia to jeden z priorytetów kolejnych edycji festiwalu.

Podkarpacie

Budowa mostu w Mielcu ma się zakończyć w kwietniu br.

MIELEC. Trwa budowa nowej przeprawy przez Wisłokę w Mielcu.

Podkarpacie

Policjanci z Leżajska otrzymali narkogogle i alkogogle

LEŻAJSK. Burmistrz Leżajska przekazał policjantom alkogogle i narkogogle.

Podkarpacie

Objazd tymczasowy w Domaradzu. Trwa remont drogi krajowej nr 19

DOMARADZ. Tymczasowy objazd ma obowiązywać do czerwca br.

Podkarpacie

Tragiczny w skutkach pożar w jednej z miejscowości powiatu mieleckiego

PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu pożaru w Białym Boże, w którym śmierć poniosła 62-letnia kobieta.

Podkarpacie

Pijany motocyklista potrącił 16-letniego pieszego

PODKARPACIE. Blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie miał 32-letni kierowca motocykla.

Reklama