Rzeszów - Niedziela, 26.07.2026
Reklama

Od 11 czerwca obwodnica Sanoka będzie zamknięta. Utrudnienia potrwają około 3 tygodnie

Dodano: 10.06.2026 r. / Redakcja

Obwodnica Sanoka / fot. GDDKiA
Obwodnica Sanoka / fot. GDDKiA

SANOK. W czwartek, 11 czerwca 2026 r., obwodnica Sanoka w ciągu drogi krajowej nr 28 zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu. Powodem są prace naprawcze nawierzchni na obiektach mostowych, a utrudnienia mają potrwać około trzech tygodni.

Objazd został wytyczony przez Sanok – drogą wojewódzką nr 886 oraz ulicami Krakowską, Dmowskiego, Staszica, Królowej Bony, Lwowską i Lipińskiego.

Prace prowadzone są w ramach gwarancji przez wykonawcę obwodnicy, firmę MAX BÖGL. Choć przewidywany czas robót to około trzech tygodni, termin ich zakończenia może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zwraca się z prośbą do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do tymczasowego oznakowania.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Pożar marketu budowlanego w Krośnie. Akcja strażaków trwa już kilkadziesiąt godzin, utrudnienia w ruchu

KROSNO. Od wczoraj trwa akcja gaszenia pożaru pawilonu sieci Merkury Market w Krośnie przy ul. Bieszczadzkiej 31. W szczytowym momencie w działaniach brało udział ponad 270 strażaków. W związku z pożarem część...

Podkarpacie

Na Podkarpaciu powstał nowoczesny kompleks penitencjarny dla kobiet

PODKARPACIE. Na obiekt składa się pawilon mieszkalny dla 200 skazanych kobiet oraz hala produkcyjna o powierzchni 800 m kw. umożliwiająca podjęcie pracy przez osadzone tam osoby.

Podkarpacie

Alert IMGW! Upały na Podkarpaciu, nawet 35 stopni Celsjusza

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie II stopnia dotyczące upałów na terenie województwa podkarpackiego. W niektórych miejscach termometry pokażą nawet 35 stopni Celsjusza.

Podkarpacie

Grupa SPEED w akcji. Motocyklista pędził ponad 170 km/h w terenie zabudowanym

PODKARPACIE. Trzech motocyklistów zostało ukaranych wysokimi mandatami za szybką jazdę. Jeden z nich pędził aż 179 km/h w terenie zabudowanym.

Podkarpacie

Burze na Podkarpaciu. Ponad 300 interwencji strażaków

PODKARPACIE. Podkarpaccy strażacy usuwali skutki burz, które przeszły wczoraj nad regionem. Odnotowano 325 interwencji. Nikt nie został ranny.

Podkarpacie

Tragedia nad Jeziorem Solińskim. Utonął 59-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj po godz. 16:00 na Jeziorze Solińskim w miejscowości Rajskie. Utonął 59-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego.

Podkarpacie

Śmiertelny wpadek na A4. Nie żyje 42-latek z Rzeszowa

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło w rejonie zjazdu z autostrady A4 w miejscowości Mirocin, w powiecie przeworskim. 42-letni motocyklista uderzył w bariery ochronne. Zginął na miejscu.

Reklama