Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Policyjne kontrole na podkarpackim odcinku A4. Posypały się mandaty

Dodano: 14.04.2025 r. / Redakcja

fot. KWP w Rzeszowie
fot. KWP w Rzeszowie

PODKARPACIE. Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie prowadzili kontrole na podkarpackim odcinku autostrady A4. 55 kierowców zostało ukaranych mandatami.

W piątek policjanci ruchu drogowego z komendy wojewódzkiej w Rzeszowie, włączyli się do działań organizowanych przez KWP we Wrocławiu pn. „Bezpiecznie po Autostradzie i Ekspresówce ". Akcja prowadzona była na podkarpackim odcinku autostrady A4. Funkcjonariusze zwracali uwagę na wykroczenia związane z nadmierną prędkością, nieprawidłowym wyprzedzaniem, zmianą pasa ruchu, niestosowaniem pasów bezpieczeństwa oraz niezgodnym z przepisami korzystaniem z telefonów komórkowych podczas jazdy.

Łącznie podczas piątkowych działań 55 kierujących ukaranych zostało mandatami. Funkcjonariusze zatrzymali również 3 dowody rejestracyjne - dwa dotyczyły niewłaściwego stanu technicznego pojazdu, jeden za brak aktualnych badań. Wobec 2 kierujących skierowano wnioski o ukaranie do sądu.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Nowe karetki dla stacji pogotowia na Podkarpaciu

PODKARPACIE. 10 ambulansów trafi do 5 stacji pogotowia w województwie podkarpackim. Każda otrzyma po dwa. Łączna wartość pojazdów to ok. 7 mln zł.

Podkarpacie

Koronawirus. 16 nowych zakażeń na Podkarpaciu. 6 osób wyzdrowiało [10.07.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim odnotowano 16 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Wyzdrowiało kolejne 6 osób.

Podkarpacie

Wypadek szybowca w Laszkach. Pilot w ciężkim stanie trafił do szpitala

PODKARPACIE. Szybowiec podczas startu prawdopodobnie wpadł w korkociąg i uderzył w ziemię. 18-letni pilot doznał poważnych obrażeń i w stanie ciężkim trafił do szpitala.

Podkarpacie

S19 Kamień - Sokołów Małopolski Północ z pozwoleniem na budowę

PODKARPACIE. Jest decyzja wojewody o zezwoleniu na budowę kolejnego odcinka drogi ekspresowej S19 Kamień – Sokołów Małopolski Północ. To ostatni z sześciu odcinków S19 powstających na terenie Podkarpacia.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 7 nowych przypadków, 3 osoby wyzdrowiały [9.07.2020]

PODKARPACIE. Łącznie do tej pory w naszym województwie potwierdzono 825 przypadków zakażenia koronawirusem.

Podkarpacie

Wjechał na przejazd kolejowy. Maszynista zdążył zatrzymać pociąg

PODKARPACIE. 54-letni kierowca został ukarany mandatem, a jego konto zasiliły 4 punkty karne. 

Podkarpacie

Most w Tryńczy do remontu

PODKARPACIE. Do końca rok ma zostać wyremontowany most w miejscowości Tryńcza, w ciągu drogi krajowej nr 77. GDDKiA ogłosiło przetarg.

Podkarpacie

Koronawirus. 27 nowych zakażeń na Podkarpaciu. 9 osób wyzdrowiało

PODKARPACIE. Ponad 800 zakażonych na Podkarpaciu. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono dziś 27 nowych przypadków. Kolejne 9 osób wyzdrowiało.

Reklama