Rzeszów - Poniedziałek, 25.08.2025
Reklama

Poranny wypadek na A4 w kierunku Rzeszowa. Zderzenie osobówki w lawetą

Dodano: /

fot. KP PSP Łańcut
fot. KP PSP Łańcut

PODKARPACIE. Dziś rano, na 606 km autostrady A4 w kierunku Rzeszowa, doszło do zderzenia dwóch pojazdów. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba.

Do wypadku doszło przed godz. 7:00 na autostradzie A4 w miejscowości Budy Łańcuckie. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu służb wynika, że samochód osobowy zderzył się z lawetą.

„W wyniku tego zdarzenia poszkodowana została kierująca samochodem osobowym, która została zabrana przez zespół PRM do szpitala, kierowca lawety nie odniósł obrażeń” – przekazała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łańcucie.

Przesz jakiś czas, autostrada w kierunku Rzeszowa była zablokowana. Wprowadzono objazdy dla samochodów osobowych przez pas zieleni.

Policjanci pracują nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. 4 nowe przypadki, w tym dziecko na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [3.04.2020]

PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 4 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Na Podkarpaciu powstaną dwa nowe mosty

PODKARPACIE. 439 mln zł przeznaczy Ministerstwo Infrastruktury na modernizację dróg krajowych. Będzie to łącznie 11 programów, z których dwa będą realizowane na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Sesja sejmiku województwa po raz pierwszy zdalnie

PODKARPACIE. Najbliższe obrady sejmiku województwa podkarpackiego będą inne niż zawsze. 

Podkarpacie

Pacjent z podejrzeniem koronawirusa uciekł ze szpitala

JASŁO. 36-mężczyzna, który był diagnozowany pod kątem zakażenia koronawirusem w szpitalu w Jaśle, uciekł z placówki. Interweniowała Policja.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 8 nowych przypadków

Łącznie to już 121 przypadków w naszym województwie.

Podkarpacie

Koronawirus. 7 nowych przypadków na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [2.04.2020]

PODKARACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 7 kolejnych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

W szpitalu w Łańcucie zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem

To już 4 zgon z powodu zakażenia koronawirsuem na Podkarpaciu. Dziś rano zmarła pacjentka szpitala w Łańcucie.

Podkarpacie

Naruszyli zasady kwarantanny. Grozi im kara grzywny

Dwóch mężczyzn z powiatu łańcuckiego złamało zakaz wychodzenia z domu. Za nieprzestrzeganie zasad kwarantanny grozi im wysoka grzywna.

Reklama