Rzeszów - Piątek, 19.12.2025
Reklama

Pożar budynku mieszkalnego w Kańczudze. Zginął 57-latek

Dodano: 13.02.2020 r.

fot. KPP Przeworsk
fot. KPP Przeworsk
PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru, do którego doszło dzisiaj rano w Kańczudze. W pożarze domu śmierć poniósł 57-letni mężczyzna. Trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn tego tragicznego zdarzenia.

Dzisiaj po godz. 9, dyżurny przeworskiej jednostki został powiadomiony o pożarze budynku mieszkalnego na ul. Stanisława Sawickiego w Kańczudze. Podczas prowadzonej akcji gaśniczej ujawnione zostały zwłoki 57-letniego właściciela domu. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do dalszych badań.

Policjanci wraz z prokuratorem wykonali oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady. Ich analiza pozwoli wyjaśnić okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Zwłoki mężczyzny zabezpieczono do badań. Na chwilę obecną brak jest informacji, aby do pożaru przyczyniły się osoby trzecie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

#CzasNaPodkarpackie. Rusza nowa akcja promocyjna województwa podkarpackiego

PODKARPACIE. Kilkadziesiąt instytucji kultury oraz firm z branży turystycznej weźmie udział w akcji, która ma na celu promocję regionalnych atrakcji turystycznych.

Podkarpacie

300 zł wyprawki dla uczniów

RZESZÓW. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej rozpocznie wypłacanie uczniom wyprawki szkolnej na przyszły rok. Świadczenie z programu „Dobry start” przysługuje raz w roku dla dzieci, które nie ukończyły 20 lat.

Podkarpacie

Kolejny krok w kierunku podpisania umowy na budowę S19 Rzeszów Południe - Babica

Postępowanie przetargowe na zaprojektowanie i budowę odcinka S19 Rzeszów Południe – Babica przeszło pozytywnie kontrolę uprzednią Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych.

Podkarpacie

Jedziesz na wakacje? Sprawdź listę utrudnień na drogach krajowych Podkarpacia

Rzeszowski Oddział GDDKiA opublikował listę największych utrudnień, jakie będą występować w okresie wakacyjnym na drogach krajowych Podkarpacia.

Podkarpacie

Koronawirus. 13 nowych przypadków na Podkarpaciu. Zmarły kolejne 3 osoby [6.07.2020]

PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono łącznie 774 przypadki zakażenia koronawirusem.

Podkarpacie

Awaryjne lądowanie na prywatnej posesji. Samolot uderzył w garaż

PODKARPACIE. Mały samolot z powodu awarii wylądował na prywatnej posesji, uderzył w garaż i uszkodził zaparkowany samochód. 69-letni pilot wyszedł o własnych siłach.

Podkarpacie

W Sędziszowie Małopolskim otwarto nowy dworzec kolejowy

PODKARPACIE. Pasażerowie mogą już korzystać z nowoczesnego, proekologicznego dworca w Sędziszowie Małopolskim. 

Podkarpacie

12 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. 10 osób wyzdrowiało [3.07.2020]

PODKARPACIE. Blisko 700 przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Dziś 12 nowych, w tym dziecko. 10 osób wyzdrowiało.

Reklama