Rzeszów - Sobota, 25.07.2026
Reklama

Śmiertelne potrącenie na przejściu dla pieszych w Zarzeczu

Dodano: 22.07.2026 r. / Redakcja

fot. KPP w Nisku
fot. KPP w Nisku

PODKARPACIE. Niżańscy policjanci ustalają tożsamość mężczyzny, który został śmiertelnie potrącony na przejściu dla pieszych w Zarzeczu, na drodze wojewódzkiej nr 878.

Do zdarzenia doszło dziś rano, przed godz. 6:30. Pracujący na miejscu policjanci ustalili wstępnie, że 80-latek kierujący Oplem, potrącił mężczyznę przechodzącego przez jezdnię, na oznakowanym przejściu dla pieszych.

Pomimo podjętej reanimacji, życia pieszego nie udało się uratować. Funkcjonariusze ustalają tożsamość mężczyzny.

Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadza na miejscu czynności, które pozwolą wyjaśnić dokładne okoliczności i przyczyny wypadku.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Nowa atrakcja w Solinie już dostępna dla turystów. Minął pierwszy tydzień

PODKARPACIE. Od 1 lipca turyści korzystają z nowego ośrodka turystycznego w Solinie i jego głównej atrakcji, czyli kolei gondolowej. 

Podkarpacie

Policjanci z Sanoka eskortowali do szpitala rodzącą kobietę

PODKARPACIE. Sanoccy policjanci pilotowali do szpitala samochód z rodzącą kobietą. Dzięki ich pomocy, przyszła mama w odpowiednim czasie trafiła pod opiekę specjalistów.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Zarębkach. Nie żyje 35-letni motocyklista

PODKARPACIE. 35-letni motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i najprawdopodobniej uderzył w barierę ochronną. Mimo udzielonej pomocy, jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Kolejna ofiara wody w powiecie leżajskim

PODKARPACIE. 60-letni mężczyzna utonął w zbiorniku wodnym w Przychojcu.

Podkarpacie

Tragedia w Leżajsku. W zbiorniku melioracyjnym utonął 24-latek

LEŻAJSK. 24-letni mężczyzna utonął nad tzw. Florydą. Jest pierwszą w tym sezonie ofiarą wody w powiecie leżajskim.

Podkarpacie

Upały na Podkarpaciu, nawet 37 stopni. IMGW wydał ostrzeżenie

PODKARPACIE. IMGW wydał ostrzeżenie 3 stopnia (najwyższe) dotyczące upałów na terenie województwa podkarpackiego. W niektórych miejscach termometry pokażą nawet 37 stopni Celsjusza.

Podkarpacie

Odnowiona Oranżeria i Ujeżdżalnia w Muzeum - Zamku w Łańcucie dostępna dla turystów

ŁAŃCUT. W Muzeum - Zamku w Łańcucie otwarto Centrum Edukacji Tradycji im. Jana Potockiego.

Reklama