Rzeszów - Sobota, 04.04.2026
Reklama

Śmiertelny wypadek na DK94 w Klęczanach

Dodano: 01.04.2026 r. / Redakcja

fot. KPP w Ropczycach
fot. KPP w Ropczycach

PODKARPACIE. Ropczyccy policjanci wyjaśniają przyczyn tragicznego wypadku, do którego doszło w miejscowości Klęczany. 43-letnia kobieta została potrącona przez samochód.

Niestety, jej życia nie udało się uratować. Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 22:00 na drodze krajowej nr 94 w Klęczanach w powiecie rozpczycko-sędziszowskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 28-letni kierowca Forda - mieszkaniec gminy Wielopole Skrzyńskie - potrącił 43-letnią kobietę, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych. Niestety, w wyniku poniesionych obrażeń 43-latka zmarła.

Kierujący Fordem był trzeźwy. Z miejsca zdarzenia został przewieziony do szpitala.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali na miejscu zdarzenia czynności, które pomogą z ustaleniu dokładnych przyczyn zdarzenia.

Źródło: KPP w Ropczycach
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 01.04.2026, godz. 21:28
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

4-latek połknął baterię. Policjanci eskortowali go do szpitala

PODKARPACIE. Strzyżowscy policjanci eskortowali samochód przewożący 4-latka, który połknął baterię. Dzięki pomocy mundurowych, chłopczyk szybko otrzymał pomoc lekarską.

Podkarpacie

Kolejne inwestycje kolejowe na Podkarpaciu

PODKARPACIE. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. podpisały umowy na realizacje kolejnych inwestycji w województwie podkarpackim w ramach rządowego programu przystankowego. Ich wartość to ponad 12,5 mln zł.

Podkarpacie

Silny wiatr na Podkarpaciu. Blisko 500 interwencji strażaków

PODKARPACIE. W ciągu czterech dni podkarpaccy strażacy podjęli blisko pół tysiąca interwencji przy usuwaniu skutków silnie wiejącego wiatru w regionie. Na szczęście nikt nie został ranny.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Blisko 300 zakażeń, 7 zgonów [22.02.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwa Zdrowia, województwo podkarpackie po raz kolejny znalazło się na ostatniej pozycji pod względem liczby nowych zakażeń w kraju.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 150 zakażeń, brak zgonów [21.02.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwa Zdrowia, województwo podkarpackie znalazło się na ostatniej pozycji pod względem liczby nowych zakażeń w kraju. 

Podkarpacie

56-letni mężczyzna przygnieciony przez ciągnik. Zmarł w szpitalu

PODKARPACIE. Policjanci z Kolbuszowej wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Przedborzu. 56-mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik. Poszkodowany zmarł w szpitalu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 400 zakażeń, 33 zgony [18.02.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 444 zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu, w tym 56 ponownych zakażeń.

Podkarpacie

Ponad 100 interwencji podkarpackich strażaków. "Na szczęście nikt nie został ranny"

PODKARPACKIE. 104 razy wyjeżdżali podkarpaccy strażacy do usuwania skutków silnego wiatru jaki od wczoraj wieje w naszym regionie.

Reklama