Rzeszów - Niedziela, 05.04.2026
Reklama

Śmiertelny wypadek na DK94 w Klęczanach

Dodano: 01.04.2026 r. / Redakcja

fot. KPP w Ropczycach
fot. KPP w Ropczycach

PODKARPACIE. Ropczyccy policjanci wyjaśniają przyczyn tragicznego wypadku, do którego doszło w miejscowości Klęczany. 43-letnia kobieta została potrącona przez samochód.

Niestety, jej życia nie udało się uratować. Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 22:00 na drodze krajowej nr 94 w Klęczanach w powiecie rozpczycko-sędziszowskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 28-letni kierowca Forda - mieszkaniec gminy Wielopole Skrzyńskie - potrącił 43-letnią kobietę, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych. Niestety, w wyniku poniesionych obrażeń 43-latka zmarła.

Kierujący Fordem był trzeźwy. Z miejsca zdarzenia został przewieziony do szpitala.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali na miejscu zdarzenia czynności, które pomogą z ustaleniu dokładnych przyczyn zdarzenia.

Źródło: KPP w Ropczycach
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 01.04.2026, godz. 21:28
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

1 mln zł dla powodzian na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Fundacja PGE przekazała spora sumę na pomoc dla mieszkańców województwa podkarpackiego poszkodowanych przez powódź.

Podkarpacie

Sanocki artysta, twórca m.in. kilku murali w Rzeszowie zwycięzcą plebiscytu "Nieprzeciętni 2020"

Arkadiusz Andrejkow wygrał tegoroczną odsłonę plebiscytu „Czwórki” i zyskał tytuł Nieprzeciętnego 2020. Internauci oddali rekordową liczbę - ponad 72 tysięcy - głosów.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 10 osób wyzdrowiało. Tylko 2 nowe przypadki [30.06.2020]

PODKARPACIE. 2 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 10 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Burze na Podkarpaciu. 2350 odbiorców bez prądu

PODKARPACIE. Przez województwo przeszedł front burzowy, który wyrządził liczne szkody w kilku powiatach.

Podkarpacie

GDDKiA: Wszystkie drogi krajowe na Podkarpaciu są przejezdne

PODKARPACIE. Lokalnie występują utrudnienia w ruchu pieszym.

Podkarpacie

Podkarpacka Inspekcja Transportu Drogowego ma cztery nowe radiowozy

PODKARPACIE. Cztery furgony wyposażone w specjalistyczny sprzęt kontrolny trafiły do podkarpackiej ITD. Wartość radiowozów to 1,7 mln zł

Podkarpacie

Sejmik Województwa zajmie się pomocą dla poszkodowanych

PODKARPACIE. Trwa szacowanie szkód w różnych częściach województwa po ulewnych deszczach na Podkarpaciu. Sejmik Województwa ma przygotować w poniedziałek rozwiązania dla ofiar żywiołu.

Podkarpacie

Alert RCB dla Podkarpacia. Ulewny deszcz, burze i wiatr w porywach do 110 km/h

PODKARPACIE. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysłało SMS’y z ostrzeżeniem do mieszkańców Podkarpacia.

Reklama