Rzeszów - Piątek, 31.10.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek na DW992 w Żółkowie

Dodano: 27.10.2025 r. / Redakcja

fot. KPP w Jaśle
fot. KPP w Jaśle

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w nocy na drodze wojewódzkiej nr 992 w miejscowości Żółków w powiecie jasielskim. W zderzeniu dwóch samochodów zginął 38-letni mężczyzna. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Zdarzenie miało miejsce około godz. 22:00. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący toyotą, z nieustalonych przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka oplem.

W wyniku doznanych obrażeń, 38-letni kierowca toyoty poniósł śmierć na miejscu. Jego pasażerka oraz kierowca opla zostali przewiezieni do szpitala.

Na miejscu wypadku, policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Jaśle, zabezpieczyli pojazdy i ślady oraz wykonali oględziny, które pomogą z ustaleniu dokładnych okoliczności i przyczyn tego tragicznego zdarzenia.

Źródło: KPP w Jaśle
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Leżajsku. Pociąg potrącił mężczyznę

LEŻAJSK. 74-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego zginął pod kołami pociągu. Sprawą zajmuje się policja.

Podkarpacie

Pędził ponad 200 km/h w obszarze zabudowanym

PODKARPACIE. 35-letni kierowca pędził fordem ponad 200 km/h w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h. Okazało się, że 35-latek na już na koncie podobne wykroczenie.

Podkarpacie

Co słychać na budowie S19 Babica - Jawornik?

PODKARPACIE. Zaawansowanie robót na budowie drogi ekspresowej S19 Babica – Jawornik wynosi około 21,5%. W ramach inwestycji powstanie m.in. osiem estakad i pięć wiaduktów.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Bieszczadach. 22-letni motocyklista zginął na miejscu

PODKARPACIE. 22-letni motocyklista stracił panowanie nad jednośladem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z innym motocyklem. Mężczyzna zginął na miejscu.

Podkarpacie

8 osób poszkodowanych w wypadku na DK19

PODKARPACIE. W miejscowości Wyżne, na drodze krajowej nr 19 doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów – bmw i volkswagena. W wypadku rannych zostało 8 osób.

Podkarpacie

W weekend upały na Podkarpaciu, nawet 33 stopnie. IMGW wydał ostrzeżenie

PODKARPACIE. To będzie gorący weekend. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia I i II stopnia w związku z upałami, jakie prognozowane są na terenie województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

56-latek kąpał się w miejskiej fontannie. Został ukarany mandatem

PRZEMYŚL. 56-letni mężczyzna została ukarany mandatem w wysokości 200 zł za kąpiel w fontannie z niedźwiedziem na przemyskim Rynku. Podczas policyjnej interwencji, 56-latek popełnił jeszcze kilka wykroczeń.

Podkarpacie

Będzie bezpieczniej dla pieszych na DK9 w Głogowie Małopolskim. Podpisano umowę

RZESZÓW. Rzeszowski Oddział GDDKiA poinformował o podpisaniu umowy na realizację inwestycji, która ma poprawić bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych na DK9 w Głogowie Małopolskim. Zadanie o wartości blisko 439 tys. zł wykona...

Reklama