Rzeszów - Poniedziałek, 03.11.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek na DW992 w Żółkowie

Dodano: 27.10.2025 r. / Redakcja

fot. KPP w Jaśle
fot. KPP w Jaśle

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w nocy na drodze wojewódzkiej nr 992 w miejscowości Żółków w powiecie jasielskim. W zderzeniu dwóch samochodów zginął 38-letni mężczyzna. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Zdarzenie miało miejsce około godz. 22:00. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący toyotą, z nieustalonych przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka oplem.

W wyniku doznanych obrażeń, 38-letni kierowca toyoty poniósł śmierć na miejscu. Jego pasażerka oraz kierowca opla zostali przewiezieni do szpitala.

Na miejscu wypadku, policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Jaśle, zabezpieczyli pojazdy i ślady oraz wykonali oględziny, które pomogą z ustaleniu dokładnych okoliczności i przyczyn tego tragicznego zdarzenia.

Źródło: KPP w Jaśle
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Zahutyniu. Zginęła 65-letnia kobieta

PODKARPACIE. W miejscowości Zahutyń w powiecie sanockim ciężarówka potrąciła pieszą przechodzącą przez jezdnię. W wyniku obrażeń kobieta zmarła w szpitalu. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek pod Przeworskiem. Nie żyje motocyklista

PODKARPACIE. Do wypadku doszło około godz. 13:00 na drodze krajowej nr 94 w miejscowości Gwizdaj w powiecie przeworskim. Motocyklista zderzył się z cysterną. Zginął na miejscu.

Podkarpacie

Estakada na S19 w Babicy pnie się w górę [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwa scalanie dźwigarów stalowych estakady, która powstaje na odcinku drogi ekspresowej S19 Rzeszów Południe – Babica.

Podkarpacie

Wyrzucił małego kotka do śmietnika

PODKARPACIE. 77-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego odpowie za znęcanie się nad zwierzęciem. 

Podkarpacie

Jesienna akcja szczepienia lisów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W dniach od 21 września do 3 października 2023 r.22 na terenie województwa podkarpackiego odbędzie się jesienna akcja szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie.

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW! Silny deszcz z burzami

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dotyczące silnego deszczu z towarzyszącymi mu burzami, jaki prognozowany jest w południowej części województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Nowe pociągi dotarły na Podkarpacie

PODKARPACIE. Na Podkarpacie dotarło pięć z dwunastu nowych pociągów wyprodukowanych przez firmę Newag. Wczoraj na stacji Rzeszów Główny odbyło się uroczyste przekazanie pojazdów.

Podkarpacie

Rozpoczyna się budowa kolejnego odcinka S19 na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Rusza budowa ponad 11-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S19 od węzła Babica do Jawornika. Koszt inwestycji to ponad 1 mld 200 tys. zł. Nową trasą pojedziemy za trzy lata.

Reklama