Rzeszów - Poniedziałek, 16.06.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek w Rakszawie

Dodano: /

fot. KPP w Łańcucie
fot. KPP w Łańcucie

PODKARPACIE. Trwa wyjaśnianie przyczyn wczorajszego wypadku w Rakszawie. 63-letni rowerzysta został potrącony przez samochód. Pomimo udzielonej mu pomocy medycznej, mężczyzna zmarł.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 13:00 na drodze powiatowej w Rakszawie w powiecie łańcuckim. Jak wynika z ustaleń policji, 63-letni rowerzysta jechał w kierunku centrum wsi. W tę samą stronę poruszał się 34-letnie kierowca samochodu osobowego marki audi. Kiedy kierujący jednośladem zbliżał się do osi jezdni, aby skręcić w drogę podporządkowaną, został potrącony przez audi. W wyniku zdarzenia, samochód zjechał z jezdni i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji.

Pomimo pomocy udzielonej przez świadków zdarzenia oraz ratowników medycznych, życia 63-letniego mężczyzny nie udało się uratować. Kierujący samochodem był trzeźwy i nie odniósł obrażeń.

Policjanci z KPP w Łańcucie pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Źródło: KPP w Łańcucie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [7.01.2022]

PODKARPACIE. MZ potwierdziło 561 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. 557 osób wyzdrowiało. Zmarły 4 osoby.

Podkarpacie

Rowerzysta z Tarnobrzega ukarany mandatem w wysokości 2500 zł

PODKARACIE. Wysoką cenę za jazdę pod wpływem alkoholu zapłaci 63-letni rowerzysta z Tarnobrzega. Mężczyzna miał blisko 2,3 promila alkoholu w organizmie. Został ukarany mandatem w wysokości 2500 zł.

Podkarpacie

Ponad 680 zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 24 osoby [5.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 681 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Kolejne 196 osób wyzdrowiało. Zmarło 24 osoby - 21 nich miało choroby współistniejące.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 560 zakażeń, 10 zgonów [4.01.2022]

PODKARPACIE.Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 565 nowych zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 191 osób wyzdrowiało. Zmarło 10 osób.

Podkarpacie

Pracownicy ZUS pomogą w składaniu wniosków o RKO i 500 plus

PODKARPACIE. Wnioski można składać wyłącznie drogą elektroniczną.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Silny wiatr na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia o silnym wietrze w naszym regionie.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [3.01.2021]

PODKARPACIE. W poniedziałek, 3 stycznia 2022 r.  Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 246 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Kolejne 391 osób wyzdrowiało. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Przemyślu. Auto potrąciło 72-letnią kobietę

PODKARPACIE. Dziś rano w Przemyślu, 38-letni kierowca peugeota potrącił idącą chodnikiem 72-letnią kobietę. Niestety, pomimo pomocy medycznej, piesza zmarła.

Reklama