Rzeszów - Czwartek, 06.11.2025
Reklama

Tragiczny wypadek na A4. Zginął 83-letni mężczyzna

Dodano: 24.10.2022 r.

fot. KPP Dębica
fot. KPP Dębica
PODKARPACIE. Dębiccy policjanci ustalają przyczyny tragicznego wypadku na autostradzie A4 w miejscowości Wola Wielka.  W zderzeniu dwóch samochodów zginął 83-letni mężczyzna.

Do wypadku doszło w minioną sobotę, po godz. 20:00 w Woli Wielkiej, na odcinku autostrady A4 w kierunku Rzeszowa. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że 83-letni kierowca dacii najprawdopodobniej wpadł w poślizg z powodu śliskiej nawierzchni. Kiedy jego samochód zatrzymał się, uderzył w niego jadący za nim citroen.  

W wyniku zderzenia kierowca dacii zginął na miejscu. 64-letni kierowca citroena nie odniósł poważniejszych obrażeń. Był trzeźwy.

W miejscu wypadku do północy występowały utrudnienia w ruchu.

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.
 
Źródło: KPP Dębica
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

3 osoby ranne w wypadku w Majdanie Sieniawskim

PODKARPACIE. 19-letnia kobieta kierująca volkswagenem golfem, podczas wskręcania w lewo, nie upewniła się, że jest wyprzedzana przez hondę i doprowadziła do zderzenia się pojazdów.

Podkarpacie

Podkarpaccy policjanci podsumowali akcję "Boże Narodzenie"

PODKARPACIE. 6 wypadków, w których rannych zostało 9 osób, 21 nietrzeźwych kierowców – to bilans świątecznego weekendu na drogach podkarpacia.

Podkarpacie

Rośnie liczba 100-latków na Podkarpaciu

PODKARPACIE. 117 osób w województwie podkarpackim pobiera z ZUS świadczenie honorowe z tytułu ukończenia 100 lat. Jest to o 22 osoby więcej, niż w sierpniu 2020 roku.

Podkarpacie

W święta więcej patroli policji na podkarpackich drogach

PODKARPACIE. W sobotę podkarpaccy policjanci rozpoczną działania pod kryptonimem „Boże Narodzenie”. Ich głównym celem będzie czuwanie nad bezpieczeństwem podróżujących. 

Podkarpacie

30-latek postrzelony podczas polowania. Do szpitala zabrał go śmigłowiec LPR

PODKARPACIE. 30-letni myśliwy został postrzelony w nogę przez swojego kolegę podczas polowania. Poszkodowany z obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala.

Podkarpacie

Silny wiatr przewrócił autobus. Jedna osoba ranna

PODKARPACIE. Autobus kursowy z 11 osobami na pokładzie, w wyniku silnego podmuchu wiatru, został zepchnięty z jezdni do przydrożnego rowu. Ranna została jedna osoba.
 

Podkarpacie

Kolejny krok w kierunku budowy S19 Babica - Jawornik

​PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrada złożyła do Wojewody Podkarpackiego wniosek o wydanie ZRID.

Podkarpacie

Pijana matka wiozła autem 3-letnie dziecko

PODKARPACIE. Blisko 2 promile alkoholu w organizmie miała 22-letnia mieszkanka Tarnobrzega, która przewoziła samochodem swoją 3-letnią córką. Zatrzymał ją inny kierowca. O dalszym losie kobiety zdecyduje sąd.

Reklama