Rzeszów - Wtorek, 28.10.2025
Reklama

Tragiczny wypadek przy wycince drzew. Nie żyje 51-letni mężczyzna

Dodano: 23.03.2021 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. 51-letni mieszkaniec gminy Pysznica została śmiertelnie przygnieciony przez drzewo. Policja ustala przyczyny i okoliczności zdarzenia..

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Jastkowice w powiecie stalowowolskim. Jak ustalili policjanci, 51-letni mężczyzna wybrał się do lasu po drewno. Kiedy nie wrócił przed zapadnięciem zmroku, zaniepokojony syn zaczął go szukać. Mężczyzna odnalazł nieprzytomnego ojca przygniecionego przez ścięte drzewo. Uwolnił go, a następnie rozpoczął resuscytację, którą kontynuowały po przybyciu inne służby. Niestety życia 51-latka nie udało się uratować.

Policjanci pracują nad wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności zdarzenia.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

W Arłamowie ruszył konwent marszałków

ARŁAMÓW. Tematyka konwentu będzie związana z nową perspektywą finansową, polityką senioralną i wyzwaniami ekologicznymi.

Podkarpacie

Kolejny odcinek S19 z pozytywną decyzją wojewody

PODKARPACIE. Wczoraj podpisana została decyzja o zezwoleniu na budowę kolejnego odcinka drogi ekspresowej S-19 Lasy Janowskie - Zdziary. 

Podkarpacie

Groźne zderzenie dwóch samochodów

TARNOBRZEG. Dwie osoby zostały ranne po zderzeniu dwóch samochodów osobowych, na skrzyżowaniu ulic Alfreda Freyera i ul. Wiącka w Tarnobrzegu.

Podkarpacie

Ostatnia szansa na zgłoszenie do konkursu "web.Master podkarpacki"

Zgłoszenia przyjmowane są do 26 lutego włącznie.

Podkarpacie

Pijany kierowca stracił panowanie nad pojazdem. 20-latek trafił do szpitala

PODKARPACIE. Kierujący volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w drzewo.

Podkarpacie

Chcieli odholować zaparkowany samochód. Odpowiedzą za usiłowanie kradzieży

PODKARPACIE.  24-latek usłyszał cztery zarzuty, natomiast jego o dwa lata starszy znajomy usłyszał zarzut dotyczący usiłowania kradzieży.

Podkarpacie

Rok 2020 będzie na Podkarpaciu rokiem Kardynała Wyszyńskiego

PODKARPACIE. W urzędzie marszałkowskim przyjęto projekt uchwały ustanawiający rok 2020 na Podkarpaciu rokiem Kardynała Wyszyńskiego.

Podkarpacie

Ukradł psa, którego wartość wynosiła ok. 1000 zł. Grozi mu 5 lat więzienia

JAROSŁAW. Początkiem lutego, mężczyzna ukradł psa rasy york terrier czekającego przed sklepem na właścicielke.

Reklama