Rzeszów - Sobota, 03.01.2026
Reklama

Tragiczny wypadek w miejscowości Równe. Nie żyje 40-letni mężczyzna

Dodano: 02.01.2026 r. / Redakcja

fot. KMP w Krośnie
fot. KMP w Krośnie

PODKARPACIE. 40-letni kierowca mercedesa zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego, aby wydobyć z auta zakleszczonego mężczyznę. Pomimo udzielonej pomocy medycznej, jego życia nie udało się uratować.

Do wypadku doszło wczoraj przed godz. 16:00 na drodze wojewódzkiej nr 864 w miejscowości Równe, w powiecie krośnieńskim. Skierowani na miejsce policjanci z KMP Krosno ustalili wstępny przebieg zdarzenia.

40-letni mężczyzna kierujący mercedesem (mieszkaniec województwa mazowieckiego) z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Samochód zatrzymał się na pobliskim polu.

Kierowca został zakleszczony we wnętrzu uszkodzonego pojazdu. Kolejna była interwencja strażaków, którzy przy użyciu specjalistycznego sprzętu hydraulicznego, wydostali mężczyznę z auta. Niestety, pomimo udzielonej pomocy, życia 40-letniego kierowcy nie udało się uratować.

Krośnieńscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Źródło: KMP w Krośnie, OSP KSRG Równe
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Przedstawiciele państw połączonych Via Carpatią spotkali się w Łańcucie. Poruszono temat sieci TEN-T

ŁAŃCUT. Podczas międzynarodowej konferencji podpisana została także deklaracja „Łańcut III”.

Podkarpacie

Mniej urodzeń, mniej małżeństw, więcej zgonów na Podkarpaciu

W 2018 roku na Podkarpaciu zmniejszyła się liczba ludności w stosunku do roku 2017. Zanotowano spadek urodzeń oraz zawartych małżeństw. Wzrosła natomiast liczba zgonów.

Podkarpacie

Intensywne prace na budowie obwodnicy Sanoka

Inwestycje realizuje firma Max Bögl Polska sp. z o.o. Roboty mają potrwać do końca bieżącego roku.

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie 3-latka w Grochowcach

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w miejscowości Grochowce, w powiecie przemyskim. 3-latek został śmiertelnie potrącony przez samochód osobowy.

Podkarpacie

Budowa obwodnicy Kolbuszowej. Symbolicznie wbito łopaty

Zainaugurowano budowę obwodnicy Kolbuszowej. Droga ma powstać do końca września 2019 roku. Koszt inwestycji to blisko 8,5 mln zł.

Podkarpacie

15 kwietnia rusza budowa mostów w Pielgrzymce. Będą utrudnienia i objazdy

Planowany termin zakończenia robót to koniec października br.

Podkarpacie

80 000 zł na dofinansowanie projektów filmowych związanych z Podkarpaciem

Ruszyła kolejna edycja konkursu pn. „Podkarpacka Kronika Filmowa”, który ma na celu wsparcie finansowe projektów filmowych związanych z naszym regionem. 

Podkarpacie

Powstał hymn Podkarpackiej Policji

29 marca 2019 roku, podczas uroczystości setnej rocznicy powstania Policji Państwowej na Podkarpaciu po raz pierwszy publicznie wykonano hymn policyjny „Bo taki nasz rozkaz”.

Reklama