Rzeszów - Czwartek, 25.12.2025
Reklama

Więcej policyjnych patroli na podkarpackich drogach

Dodano: 10.06.2020 r.

fot. Archiwum KWP Rzeszów
fot. Archiwum KWP Rzeszów
PODKARPACIE. W długi weekend podkarpaccy policjanci zadbają, aby na głównych szlakach komunikacyjnych ruch pojazdów odbywał się płynnie.
 
W długi czerwcowy weekend Policja spodziewa się wzmożonego ruchu na drogach Podkarpacia, w szczególności na drogach wiodących do atrakcyjnych turystycznie miejscowości naszego regionu. W związku z tym od dziś do 14 czerwca będzie więcej policyjnych patroli. Do służby skierowane zostaną m.in. policyjni motocykliści i radiowozy z wideorejestratorami.
 
Funkcjonariusze będą zwracać szczególną uwagę na przypadki nieprawidłowego wyprzedzania i wymuszania pierwszeństwa przejazdu, nadmierną prędkość, jazdę pod wpływem alkoholu, brak zapiętych pasów oraz na to, jak w naszych samochodach przewożone są dzieci.

 
Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Czołowe zderzenie osobówki z cysterną na DK19 w Iskrzyni. Jedna osoba ranna

PODKARPACIE. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Policja wprowadziła objazdy.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu powstaną nowe przystanki kolejowe

PODKARPACIE. Dodatkowe przystanki powstaną w Mielcu, Chorzelowie i Strzyżowie. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 1200 zakażeń, 25 zgonów [9.02.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1208 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

79-letnia kobieta zginęła w pożarze domu

PODKARPACIE. Kilka zastępów straży pożarnych gasiło pożar jednorodzinnego domu w miejscowości Niedźwiada w powiecie ropczycko-sędziszowskim. W budynku znaleziono zwęglone zwłoki kobiety, najprawdopodobniej właścicielki domu.

Podkarpacie

Wypadek na A4 koło Łańcuta. 1 osoba ranna

POKDAPRACIE. 77-letnia kobieta ucierpiała w zderzeniu dwóch samochodów osobowych na łańcuckim odcinku autostrady A4.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 1000 zakażeń, 5 zgonów [8.02.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1027 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Przetarg na kolejny odcinek S19. Powstanie prawie kilometrowy tunel

Będzie to jeden z trudniejszych w realizacji fragmentów drogi. W ramach inwestycji powstanie m.in. blisko kilometrowy tunel oraz kilkanaście obiektów inżynierskich.

Podkarpacie

Zwęglone zwłoki mężczyzny w spalonym samochodzie

PODKARPACIE. Sanoccy policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru samochodu, do którego doszło w miejscowości Bukowsko w powiecie sanockim. W aucie ujawniono zwęglone zwłoki mężczyzny.

Reklama