Rzeszów - Sobota, 24.01.2026
Reklama

Wypadek na DK73. Ciężarówka wbiła się w budynek, są ranni

Dodano: 23.01.2026 r. / Redakcja

Wypadek na DK73 w Jaśle / fot. KPP w Jaśle
Wypadek na DK73 w Jaśle / fot. KPP w Jaśle

JASŁO. Na ulicy 17 stycznia na DK 73 w Jaśle samochód ciężarowy, podczas wyprzedzania innej ciężarówki, uderzył w osobowego opla. Następnie wypadł z drogi i uderzył w budynek. W wypadku ranna został 61-latka kierująca osobówką. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 11:00.

  • W skrócie:

    - Ciężarówka Man podczas wyprzedzania Volvo uderzyła w Opla, który czekał na włączenie się do ruchu z drogi podporządkowanej

    - Siła uderzenia spowodowała wypadnięcie Mana z drogi i uderzenie w budynek przy przejściu dla pieszych

    - 61-letnia kierująca Oplem została ranna i przetransportowana do szpitala

    - DK 73 na odcinku Jasło - Kołaczyce zablokowana. Utrudnienia przewidywane do godz. 11:00


Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 7:00 na ul. 17 Stycznia w Jaśle. Z dotychczasowych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że obywatel Rumunii kierujący ciężarowym Manem, podczas wyprzedzania ciężarowego Volvo, uderzył w osobowego opla, który znajdował się na drodze podporządkowanej, oczekując na możliwość włączenia się do ruchu.

Siła uderzenia była na tyle duża, że Man wypadł z drogi i uderzył w budynek znajdujący się tuż za przejściem dla pieszych.

W wyniku zdarzenia ranna została 61-laetnia kierująca oplem. Kobieta została przetransportowana do szpitala.

Na miejscu, jasielscy policjanci zabezpieczają ślady oraz wykonują czynności, które pozwolą na dokładne wyjaśnienie przebiegu zdarzenia.

Droga krajowa nr 73 na odcinku Jasło - Kołaczyce jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 11:00.


Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 23.01.2026, godz. 23:18
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 783 903 941

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Doprowadził do kolizji, wioząc cztery osoby. Był pijany i poszukiwany

PODKARPACIE. Sprawcą kolizji okazał się 32-letni mężczyzna, w którego organizmie alkomat wykazał prawie 2 promile alkoholu.

Podkarpacie

Rozbito grupę przestępczą funkcjonującą m.in. na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Podczas śledztwa zabezpieczono ponad 200 automatów do gier.

Podkarpacie

Straciła panowanie nad pojazdem. Do szpitala trafiły cztery osoby

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło dziś około godz. 7 na drodze krajowej nr 875 w miejscowości Maleniska. 

Podkarpacie

Śmierć w piwiarni. 65-latka znaleziono w pomieszczeniu toalety

PODKARPACIE. Prokuratura bada okoliczności śmierci 65-latka.

Podkarpacie

Muzeum-Zamek w Łańcucie będzie nieczynny przez około dwa miesiące

ŁAŃCUT. 1 grudnia w Muzeum-Zamek w Łańcucie kończy się sezon turystyczny.

Podkarpacie

Tragiczne w skutkach zderzenie tira z osobówką. Kierowca ciężarówki z pozytywnym wynikiem na obecność narkotyków

SOKOŁÓW MŁP. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na drodze ekspresowej S19 w Sokołowie Małopolskim.

Podkarpacie

Zniszczyli murawę boiska sportowego. Straty wyceniono na 55 tys. zł

PODKARPACIE. Do uszkodzenia murawy doszło w nocy początkiem października br.

Podkarpacie

Wypadek w Zawadce Brzosteckiej. Do szpitala trafiła 4-latka

PODKARPACIE. Do wypadku doszło 25 listopada około godz.8.30, w Zawadce Brzosteckiej. 

Reklama