Rzeszów - Sobota, 24.01.2026
Reklama

Wypadek na DK73. Ciężarówka wbiła się w budynek, są ranni

Dodano: 23.01.2026 r. / Redakcja

Wypadek na DK73 w Jaśle / fot. KPP w Jaśle
Wypadek na DK73 w Jaśle / fot. KPP w Jaśle

JASŁO. Na ulicy 17 stycznia na DK 73 w Jaśle samochód ciężarowy, podczas wyprzedzania innej ciężarówki, uderzył w osobowego opla. Następnie wypadł z drogi i uderzył w budynek. W wypadku ranna został 61-latka kierująca osobówką. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 11:00.

  • W skrócie:

    - Ciężarówka Man podczas wyprzedzania Volvo uderzyła w Opla, który czekał na włączenie się do ruchu z drogi podporządkowanej

    - Siła uderzenia spowodowała wypadnięcie Mana z drogi i uderzenie w budynek przy przejściu dla pieszych

    - 61-letnia kierująca Oplem została ranna i przetransportowana do szpitala

    - DK 73 na odcinku Jasło - Kołaczyce zablokowana. Utrudnienia przewidywane do godz. 11:00


Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 7:00 na ul. 17 Stycznia w Jaśle. Z dotychczasowych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że obywatel Rumunii kierujący ciężarowym Manem, podczas wyprzedzania ciężarowego Volvo, uderzył w osobowego opla, który znajdował się na drodze podporządkowanej, oczekując na możliwość włączenia się do ruchu.

Siła uderzenia była na tyle duża, że Man wypadł z drogi i uderzył w budynek znajdujący się tuż za przejściem dla pieszych.

W wyniku zdarzenia ranna została 61-laetnia kierująca oplem. Kobieta została przetransportowana do szpitala.

Na miejscu, jasielscy policjanci zabezpieczają ślady oraz wykonują czynności, które pozwolą na dokładne wyjaśnienie przebiegu zdarzenia.

Droga krajowa nr 73 na odcinku Jasło - Kołaczyce jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 11:00.


Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 23.01.2026, godz. 23:18
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 783 903 941

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Kolejne przypadki telazjozy u bieszczadzkich żubrów. Lekarz weterynarii: „Będziemy rekomendować eliminację osobników”

PODKARPACIE. W sierpniu stwierdzono kolejne przypadki telazjozy - groźnej choroby u żubrów powodowanej przez nicienie.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu powstanie farma fotowoltaiczna. W Krynicy podpisano list intencyjny

PODKARPACIE. Inwestycje zostaną zrealizowane na terenach należących do PKP S.A.

Podkarpacie

Forum Ekonomiczne w Krynicy. Przyszłość polskiej motoryzacji w Podkarpackiej Strefie Spotkań

PODKARPACIE, KRYNICA. Tematem nr 1 w Podkarpackiej Strefie Spotkań była wczoraj motoryzacja.

Podkarpacie

Władze województwa podkarpackiego na Forum Ekonomicznym w Krynicy

PODKARPACIE, POLSKA. „Europa jutra. Silna, czyli jaka?” pod takim hasłem rozpoczęło się XXIX Forum Ekonomiczne w Krynicy. 

Podkarpacie

Pobili dwóch nastolatków używając gazu pieprzowego i pałki teleskopowej

MIELEC. Policjanci zatrzymali sprawców pobicia, tuż po dokonanym przestępstwie.

Podkarpacie

Dwie gminy z Podkarpacia z dofinansowaniem na zwiększenie odnawialnych źródeł energii

PODKARPACIE. Oba samorządy realizują projekt „Czysta energia w Gminie Tryńcza i Gminie Raniżów”.

Podkarpacie

Paralotniarz spadł na przewody wysokiego napięcia. W trakcie lotu stracił przytomność

 Obrażenia, jakich doznał w wyniku poparzenia prądem, nie zagrażają jego życiu.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na S19. Obywatel Węgier zjechał na przeciwny pas ruchu

PODKARPACIE. Do wypadku doszło w piątek po godz. 23 w Stobiernej na drodze S19.

Reklama