Rzeszów - Wtorek, 24.06.2025
Reklama

Wypadek pod Przeworskiem. 3 osoby trafiły do szpitala

Dodano:

fot. KPP Przeworsk
fot. KPP Przeworsk
PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek w miejscowości Rozbórz k. Przeworska. Auto z czterema osobami uderzyło w skarpę. Ranne zostały trzy pasażerki. Jedna z nich doznała poważnego urazu głowy i nieprzytomna trafiła do szpitala.

Wypadek miał miejsce przed północą. Wg wstępnych ustaleń Policji, 20-letni kierowca skody, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w skarpę.

Oprócz kierowcy, samochodem podróżowały jeszcze trzy pasażerki. Wszystkie zostały przewiezione do szpitala. 18 i 19-latka po udzielonej pomocy medycznej wróciły do domów. Trzecia z pasażerek, 18-letnia dziewczyna doznała poważnego urazu głowy i do szpitala trafiła nieprzytomna.

Młody kierowca skody był trzeźwy.

Okazało się również, że dwie 18-latki naruszyły obowiązek kwarantanny. 

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 152 zakażenia, 10 zgonów [2.02.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 152 nowe zakażenia na Podkarpaciu. Zmarło kolejne 10 osób, z których 8 miało choroby współistniejące.

Podkarpacie

Pijany kierowca opla na A4. Jechał całą szerokością jezdni

PODKARPACIE. Łańcuccy policjanci zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który jechał autostradą A4 mają ponad 1,5 promila alkoholu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Spadek liczby zakażeń, brak zgonów [1.02.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 116 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Nie odnotowano żadnych nowych przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

Uwaga, będzie ślisko na Podkarpaciu! IMGW wydało ostrzeżenie

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia, dotyczące opadów marznących, jakie spodziewane są w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 220 nowych zakażeń [29.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 222 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło 14 osób, z których 10 miało choroby współistniejące.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu powstanie klaster kosmiczny. Podpisano list intencyjny

RZESZÓW. W podrzeszowskiej Jasionce podpisano list intencyjny, który daje zielone światło dla utworzenia klastra kosmicznego w województwie podkarpackim i realizacji projektu Satelitarnego Systemu Obserwacji Ziemi.

Podkarpacie

Koronawirus. Od 1 lutego otwarte galerie handlowe, muzea i galerie sztuki. Nie będzie godzin dla seniorów

POLSKA/PODKARPACIE. Większość obostrzeń obowiązujących do 31 stycznia 2021 r., zostanie przedłużonych do połowy lutego. Od 1 lutego nastąpią jednak zmiany w handlu i kulturze. Znikną również godziny dla seniorów.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Wzrost liczby zakażeń, zmarło 13 osób [28.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Reklama