Rzeszów - Sobota, 21.06.2025
Reklama

Wypadek z udziałem pijanego kierowcy. Podczas badania miał prawie 2 promile alkoholu

Dodano:

fot. KPP Łańcut
fot. KPP Łańcut
PODKARPACIE. Prawie 2 promila alkoholu miał kierujący, który wczoraj w Brzózie Stadnicka doprowadził do zderzenia dwóch pojazdów. Do szpitala trafiły dwie osoby, a ruch na trasie Rakszawa – Biedaczów odbywał się z utrudnieniami.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj po godz. 19 w Brzózie Stadnickiej. Przybyli na miejsce funkcjonariusze łańcuckiej komendy ustalili, że w kierunku Rakszawy, pojazdem marki Fiat, jechał 24-letni mieszkaniec Biedaczowa.

Z naprzeciwka jechała alfa romeo, którą kierowała mieszkanka powiatu leżajskiego. W pewnym momencie kierujący fiatem zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzania z prawidłowo jadącą alfą.

Kierujący z obu aut trafili do szpitala. Funkcjonariusze przebadali uczestników zdarzenia na alkomacie. Kierująca alfą była trzeźwa.

Natomiast u 24-letniego kierowcy fiata badanie stanu trzeźwości wykazało prawie 2 promile alkoholu. Mężczyzna stracił już prawo jazdy, a za swoje czyny odpowie przed sądem.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Będzie więcej połączeń z Mielca do Dębicy. Od 2022 modernizacja kolejnego odcinka L25

PODKARPACIE. PKP PLK dokonało wyboru oferty na rewitalizację odcinka kolejowego z Mielca do Padwi Narodowej. Prace ruszą w przyszłym roku i potrwają do 2023.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowy raport zakażeń na Podkarpaciu [3.12.2021]

 PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1050 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało1159 osób, zmarło 43 osoby. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe zakażenia i zgony [2.12.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1060 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 961 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 1000 zakażeń, blisko 40 zgonów [1.12.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1080 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 800 zakażeń, 21 zgonów [30.11.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 833 nowe przypadki zakażenia COVID-19. Kolejne 694 osoby wyzdrowiały. 
 

Podkarpacie

Centra opiekuńczo-mieszkalne dla niepełnosprawnych z Rzeszowa i Podkarpacia

PODKARPACIE. Na terenie dziewięciu podkarpackich miejscowości powstaną centra opiekuńczo-mieszkalne dla osób niepełnosprawnych. Jeden z obiektów znajdzie się w Rzeszowie.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [29.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 418 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 1100 nowych zakażeń, duża liczba zgonów [26.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1177 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło 56 osób (49 miało choroby współistniejące).

Reklama