Rzeszów - Czwartek, 15.05.2025
Reklama

18-latek ukrył narkotyki w bieliźnie. Mężczyzna posiadał przy sobie 49 gramów mefedronu

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Podczas przeszukania znaleźli przy nim nieznaną skrystalizowaną substancję. Badanie wykazało, że jest to mefedron.

Informacje o mężczyźnie mogącym posiadać narkotyki, uzyskali policjanci z komisariatu w Tyczynie. Z ich ustaleń wynikało, że jest to 18-letni mieszkaniec Dynowa. W środę mężczyzna miał przyjechać do Rzeszowie i przebywać w rejonie ul. Lwowskiej. Policjanci z wydziału kryminalnego pojechali na miejsce i zauważyli samochód, którym przyjechał 18-latek i go zatrzymali.

Początkowo mężczyzna zaprzeczył, aby miał narkotyki. Jednak podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli przy nim, ukryty w bieliźnie woreczek foliowy z zawartością szarych kryształków. W związku z tym 18-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy. Tam policjanci wstępnie zbadali zabezpieczoną substancję. Badanie wykazało, że znalezione przy mężczyźnie kryształki, to mefedron, w ilości ponad 49 gramów.
Reklama
Zebrany materiał dowodowy policjanci przekazali do Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie, a w piątek doprowadzili tam zatrzymanego. Prowadzący śledztwo prokurator przesłuchał 18-latka i przedstawił mu zarzut posiadania znacznej ilości niedozwolonych środków psychotropowych. Zastosował także wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Sadzenie drzew i piknik ekologiczny w Parku Papieskim

RZESZÓW. Prezydent Konrad Fijołek zaprasza mieszkańców Rzeszowa do udziału w drugiej edycji Pikniku Ekologicznego #SadzimyRzeszów. 

Rzeszów

Trwa budowa nowej drogi na osiedlu Franciszka Kotuli

RZESZÓW. Na osiedlu Franciszka Kotuli powstaje 400-metrowa droga, która połączy ulice Błogosławionej Karoliny z Dynowską i Czudecką. Inwestycja o wartości 6,37 mln zł ma być gotowa jesienią br.

Rzeszów

Rzeszów współorganizatorem Igrzysk Europejskich

RZESZÓW. Pływalnia przy ulicy Matuszczaka będzie jedną z aren tegorocznych Igrzysk Europejskich. W rzeszowskim obiekcie będą rywalizować skoczkowie do wody.

Rzeszów

Przy ul. Staszica powstanie Park dla Seniora [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Na osiedlu gen. Grota-Roweckiego w Rzeszowie powstanie Park dla Seniora. Wykonawca inwestycji ma zostać wybrany jeszcze w tym miesiącu.  

Rzeszów

Kolejny fragment ulicy Wyspiańskiego będzie przebudowany

RZESZÓW. Jeszcze w maju rozpocznie się przebudowa kolejnego odcinka ulicy Wyspiańskiego. Będzie szerzej i bezpieczniej.

Rzeszów

13 firm i konsorcjów zainteresowanych budową Wisłokostrady

RZESZÓW. Większość ofert mieści się w kwocie, którą miasto zarezerwowało na to zadanie.

Rzeszów

Dachowanie samochodu w Kąkolówce. 23-letni kierowca zginął na miejscu

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w Kąkolówce w powiecie rzeszowskim. 23-letni kierowca volkswagena, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w bariery ochronne i dachował. Mężczyzna zginął na miejscu.

Reklama