Rzeszów - Piątek, 21.11.2025
Reklama

5. kolejka PlusLigi. Rywal Asseco Resovii Rzeszów również powalczy o pierwsze zwycięstwo w sezonie

Dodano: 06.11.2019 r.

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW. Aktualny bilans Asseco Resovii Rzeszów w PlusLidze wynosi 0-3. O przełamanie złej passy obie drużyny powalczą na hali Podpromie.

W środę o godz. 20.30 siatkarze Asseco Resovii Rzeszów podejmą BKS Visłę Bydgoszcz w meczu 5. kolejki PlusLigi. Żadna z drużyn do tej pory jeszcze nie wygrała w tym sezonie.

Asseco Resovia sezon zaczęła od trzech porażek z rzędu. Po przegranej w Katowicach z GKS-em 2:3, rzeszowianie ulegli 1:3 Ślepskowi Suwałki i Indykpolowi AZS Olsztyn, a punkt zdobyty na inaugurację okazał się jedynym, który mają na koncie podopieczni trenera Piotra Gruszki.

Z kolei Visła Bydgoszcz pierwszy punkt zdobyła w poniedziałek, przegrywając 2:3 w Radomiu z Cerrad Enea Czarnymi. Bydgoszczanie byli bliscy sprawienia dużej niespodzianki, bowiem prowadzili już 2:1, ale ostatecznie musieli uznać wyższość rywali.

Bydgoszczanie przez ekspertów skazywani byli na walkę o utrzymanie, Asseco Resovia o medale. W środę zagrają jednak ze sobą sąsiedzi w tabeli. Spotkanie odbędzie się na hali Podpromie.

"Jesteśmy rozczarowani swoją postawą i naprawdę bardzo zależy nam na wygranej. Jestem przekonany, że jeden mecz na przełamanie bardzo nam pomoże" – mówi Nicolas Marechal, przyjmujący rzeszowian.
Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na pracowników szpitala „na górce” czekają podwyżki. Zapowiadają się także dwie duże inwestycje

RZESZÓW. Dwie duże inwestycje mają mieć miejsce w  Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w przyszłym roku.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów kończy rok zwycięstwem

RZESZÓW. MVP spotkania został Bartłomiej Lemański.

Rzeszów

Wypadek przy rondzie Kuronia w Rzeszowie

RZESZÓW. Utrudniania w ruchu trwały do ok. godz. 14.00.

Rzeszów

Podmiejska Kolej Aglomeracyjna. Jest przetarg na budowę punktu obsługi technicznej

RZESZÓW. W rejonie stacji Rzeszów Staroniwa powstanie punkt obsługi technicznej wraz z niezbędnym zapleczem.

Rzeszów

Hasłem styczniowego Orszaku Trzech Króli: „Cuda, cuda ogłaszają” [FOTO]

RZESZÓW. 6 stycznia 2020 roku ulicami Rzeszowa przejdzie Orszak Trzech Króli.

Rzeszów

Pięć osób w rękach rzeszowskiej Policji. Wprowadzali do obrotu papierosy bez akcyzy

RZESZÓW. Przestępcy wprowadzili do obrotu łącznie 4.681.000 sztuk nielegalnych papierosów.

Rzeszów

Jak Asseco Resovia Rzeszów zakończy rok?

RZESZÓW. Rzeszowianie plasują się na 9. miejscu.

Reklama