Rzeszów - Poniedziałek, 23.03.2026
Reklama

Blisko 100 wystawców, regionalne produkty. W sobotę Podkarpacki Bazarek przy Parku Papieskim

Dodano: 23.10.2025 r. / Redakcja

Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI
Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI

RZESZÓW. W sobotę, 25 października 2025 r., na Podkarpackim Bazarku w Rzeszowie będzie można kupić ekologiczne i regionalne produkty od lokalnych producentów.

Podkarpacki Bazarek to inicjatywna, która na stałe wpisała się w kalendarz miejskich wydarzeń. Wydarzenie roganizuje Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale oraz Urząd Miasta Rzeszowa.

Na bazarku pojawi się blisko 100 wystawców z całego regionu. W jednym miejscu będzie można kupić wszelkie dobra – od tradycyjnych produktów spożywczych, poprzez wyroby pszczelarskie i sadzonki roślin, aż po unikalne rękodzieło tworzone przez lokalnych artystów

Na stoiskach lokalnych producentów dostępne będą: regionalne chleby i wędliny, aromatyczne sery, miody, świeże owoce i warzywa, pyszne ciasta czy ekologiczne przetwory.

16. Podkarpacki Bazarek odbędzie się w tę sobotę, 25 października, w Parku Papieskim (parking od al. Armii Krajowej). Zakupy będzie można robić w godzinach 8.00–14.00.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Inwestycja drogowa na os. Pogwizdów Nowy

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która opracuje dokumentację projektową na budowę ul. Chmajówka na osiedlu Pogwizdów Nowy. 

Rzeszów

Kiermasz "Niezła Sztuka" w Plazie

RZESZÓW. Winyle, płyty CD, książki, rękodzieło – to wszystko czekać będzie na odwiedzających kiermasz „Niezła Sztuka”, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 4 marca 2023 r. w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów.

Rzeszów

Rzeszowski Dzień Kobiet. Autobus pełen niespodzianek i inne atrakcje

RZESZÓW. Estrada Rzeszowa oraz rzeszowskie instytucje kultury przygotowały z okazji Dnia Kobiet kilka niespodzianek.

Rzeszów

Strefa płatnego parkowania w szpitalu "na górce"

RZESZÓW. Płatne parkowanie zacznie obowiązywać od 1 marca 2023 r. 

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto Centrum Edukacji Zdalnej dla młodzieży z Ukrainy

RZESZÓW. To miejsce, w którym ukraińskie dzieci połączą się ze swoimi szkołami.

Rzeszów

Koniec utrudnień na ul. 9 Dywizji Piechoty w Rzeszowie

RZESZÓW. Zakończyły się prace przy odtworzeniu nawierzchni ul. 9 Dywizji Piechoty. Ruch pojazdów odbywa się tam już bez utrudnień.

Rzeszów

Z Rzeszowa do Rzymu samolotem

RZESZÓW/JASIONKA. Od 10 czerwca 2023 roku, z podrzeszowskiego lotniska będzie można polecieć do stolicy Włoch. Połączenie będzie realizował Wizz Air.

Rzeszów

"Drabina do Nieba" - nowy rzeszowski pomnik stanie przy ul. Krakowskiej

RZESZÓW. 20-metrowy monument ma być gotowy do końca czerwca br.

Reklama